ASSIST NEWS: Chiny: najazd bezpieki na kościół domowy w Bonzou, Anhui; członkowie aresztowani.

ASSIST News Service (ANS) – PO Box 609, Lake Forest, CA 92609-0609 USA

Visit our web site at: www.assistnews.net — E-mail: assistnews@aol.com

Sobota, 13 listopada 2010 Dan Wooding Założyciel ASSIST Ministries

ANHUI, CHINA (ANS) — ChinaAid informuje, że w piątek 12 listopada 2010 roku o godzinie 7.00 rano Biuro Bezpieczeństwa Publicznego z Anhui i Biuro ds religii z Bonzou najechały kościół domowy na Qingming Street.

„Więcej niż dziesięć osób zostałp zabranych przez urzędników, po czym pięcioro zatrzymanych i nie zwolniono ich aż do popołudnia. Rządowi urzędnicy, którzy nie przedstawili żadnego oficjalnego dokumentu, skonfiskowali rzeczy należące do kościoła. – twierdzi rzecznik ChinaAid. – W tym procesie prześladowań i wzrostu, chiński kościół jest zachęcany do tego, aby dobrze grać rolę Samarytan, odrzucić tchórzliwe wymówki i swoje strachy, i odważnie stawiać czoło ciemności i wściekłym siłom rządowym, trzymając się zasad chrześcijańskiej etyki i moralności. Powinni oni zjednoczyć się, pomagać sobie nawzajem, zdecydowanie odrzucać pójście na kompromis i być światłem światłem i solą”.

ChinaAid wyraża „głęboki żal i zdziwienie” dla tej „ultralewicowej polityki”, którą chiński rząd i lokalne władze ostatnimi czasy prowadzą.

„ChinaAid wirzy w to, że kościół, w tej burzy prześladowań, będzie dalej wzrastał ku dojrzałości a ostatecznie zmieni całą kulturalną i socjalną materię Chin i uwielbi święte imię Jezusa Chrsytusa” – dodaje rzecznik.

Więcej informacji: www.chinaaid.orgсайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *