Bacz, jak stoisz

4 października 2006

A to wszystko na tamtych przyszło dla przykładu i jest napisane ku przestrodze dla nas, którzy znaleźliśmy się u kresu wieków. A tak, kto mniema, że stoi, niech baczy, aby nie upadł. Dotąd nie przyszło na was pokuszenie, które by przekraczało siły ludzkie; lecz Bóg jest wierny i nie dopuści, abyście byli kuszeni ponad siły wasze, ale z pokuszeniem da i wyjście, abyście je mogli znieść.

I Kor. 10:11-13

Nadszedł bowiem czas, aby się rozpoczął sąd od domu Bożego; a jeślizaczyna się od nas, to jakiż koniec czeka tych, którzy nie wierząewangelii Bożej

1 Ptr. 4:17

„Powiadam wam, że wiele rzeczy wkradło się do kościoła. Wielu popadnie i popada w ten grzech. Powiadam wam, że to rozprzestrzenia się to po całej naszej społeczności. Mówię o grzechach seksualnych, które jak plaga szerzą się w moim ciele. Jest to niebezpieczne i może zniszczyć więź ze Mną. Przyjdźcie do mnie a Ja was oczyszczę z tych rzeczy. Uczynię, że będziecie biali jak śnieg. To są takie rzeczy, o których wielu wolałoby nie mówić”.

„Powiedziałem w przeszłości, że w tych czasach wielu upadnie. Nieszczęściem jest, gdy dzieje sie to wśród tych na wysokich pozycjach, lecz, powiadam wam, że stale aktywnie oczyszczam mój kościół. Sąd się zaczął, sąd będzie trwał aż do ujawnienia wszelkich kątów i zakamarków”.

„Lecz powiadam wam również, każdemu z pośród was, abyście baczyli na to jakstoicie. Nie patrzcie na tych, którzy upadli, lecz baczcie na to, abyście sami również nie zawiedli”.

Stephen Hanson

http://www.angelfire.com/in/HisTruth/PayPalform.html (for donations)

1824 E. San Rafael St.

Colorado Spgs, CO. 80909

tseyigai@yahoo.com

*http://www.angelfire.com/in/HisTruth/testimony.html

*http://www.angelfire.com/in/HisTruth

продвижение сайтов на сайте

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *