Były aktor dziecięcy mówi: W Hollywood pedofile “otaczają dzieci jak hieny”

Kathleen Gilbert

15 sierpnia 2011

Aktor Corey Feldman twierdzi, że w Hollywood panoszy się pedofilia.

15 sierpnia 2011 (LifeSiteNews.com) – Jeden ze sławnych dziecięcych aktorów określił szeroko rozpowszechnioną w Hollywood pedofilię jako „wielką tajemnicę”, gdzie, jak powiedział, starsi hollywoodzcy magnaci otaczają dziecięcych aktorów „jak hieny”.

“Mogę wam to powiedzieć, że problemem numer jeden w Hollywood był, jest i zawsze będzie pedofilia” – powiedział aktor, Corey Feldman wiadomościom ABC “Nightline” 10 sierpnia. Fledman, który zaczynał swoją telewizyjna karierę w wieku trzech lat i który znany jest ze swoich ról w filmach takich jak Gremlins oraz Teenage Mutant Ninja Turtles (Wojownicze  Żółwie Ninja) , powiedział, że „casting couch” – termin służący do opisu handlu rolami za seks – dotyczy nawet najmłodsze hollywoodzkie gwiazdy.

„Nie jest to robione w taki sam sposób, ale to wszystko jest (widoczne – przyp.tłum.) na „radarze” – powiedział Feldman –  To jest wielka tajemnica”.

Feldman, który mówi, że był jedną z wielu seksualnie wykorzystanych ofiar w Hollywwod, opisuje w jaki sposób pomału docierała do niego rzeczywistości hollywoodzkiej kultury.

„Byłem otoczony nimi, gdy miałem 14 lat. Otoczony. Dosłownie . Nawet tego nie wiedziałem. Dopiero kiedy byłem starszy zdałem sobie sprawę z tego, po co oni tam byli, czego chcieli i o co im chodziło… O, mój Boże, byli wszędzie, jak hieny. Był krąg starszych mężczyzn, którzy otaczali sobą tą grupę dzieciaków. – mówi dalej. – Wszyscy byli u władzy, bądź mieli powiązania z tymi u wielkiej władzy w przemyśle rozrywkowym”.

To twierdzenie, że kultura tajemnicy osłania występującą w kwaterach głównych przemysłu rozrywkowego na masową skalę pedofilię, było wielokrotnie publikowane w pewnych brukowych publikacjach i dotarła do CNN, Huffington Post oraz MSNBC tylko dzięki ich rozrywkowym blogom. Rzucający się w oczy brak tego tematu w prasie był kwestionowany przez dyrektora Ligii Katolickiej, Billa Donohue.

“Wydaje się, że te same mainstreamowe media, które  maksymalnie roztrząsają sprawozdania o kapłanach oskarżanych o „sprawy z pogranicza”, jak pocałowanie dziewczynki w głowę, akceptują z zimną krwią ostatnie uwagi Corey’a Feldmana na temat dominującej w Hollywood pedofilii” – powiedział Donohue LifeSiteNews.com.

Sprawozdanie złożone przez John Jay College of Criminal Justice, a wykonane na zlecenie biskupów USA, wykazało, że spośród wszystkich katolickich kapłanów w latach 1950-2010  oskarżonych o seksualne wykorzystywanie zostało 4%, z czego 3% okazało się winnych.

W szczególności katolicy chcieliby wiedzieć, skąd taka obojętna reakcja na przyznanie się Feldmana. Czy jest tak dlatego, że dziennikarze od dawna wiedzą o rozpowszechnionym w Hollywood molestowaniu dzieci i obowiązuje ich niepisane prawo nie puszczania tej sprawy w obieg prasowy? Jeśli tak to (ich) reakcja na niegodziwych kapłanów wydaje się sztuczna”.

сайта

[Głosów: 0   Average: 0/5]

One comment

  1. Ostatnio byl w Tv puszczony dokument w którym dzieciaki aktorzy opisywali pedofilie w Holywood porazajacy obraz.Potwierdzam po Jego obejrzeniu ze problem istnieje I jest wyciszany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.