Codzienne rozważania_02.08.11

Chip Brogden

A władny jest Bóg udzielić wam obficie wszelkiej łaski…” (2Kor. 9:8).

Bóg nie POPROWADZI cię do miejsca, w którym Jego łaska nie mogłaby cie UTRZYMAĆ! Chodzi o to, że gdy podejmujemy pewne dzieło wyznaczone nam przez Pan to odkryjemy, że jest obecne Życie Pańskie, aby udzielić nam wewnętrznej duchowej siły, abyśmy  tego dokończyli.

Nie twierdzę, że wszystko będzie szło łatwo i gładko, i nigdy nie będzie zwątpienia czy obaw. Nic podobnego. Lecz posłuchaj tego, co Paweł mówi: „Zewsząd uciskani, nie jesteśmy jednak pognębieni, zakłopotani, ale nie zrozpaczeni, (9) prześladowani, ale nie opuszczeni, powaleni, ale nie pokonani” (2Kor. 4:8,9). Jego tajemnica? „nad tym też pracuję, walcząc w mocy jego, która skutecznie we mnie działa” (Kol.1:29). Nie ja, lecz Chrystus -to jest tajemnica chrześcijańskiego życia i jest to klucz do każdej owocnej duchowej pracy.

—–

Share your comments: http://InfiniteSupply.Org/august2

©2011 InfiniteSupply.Org  Można rozpowszechniać w celach niezarobkowych pod warunkiem umieszczenia tej informacji. Podziel się tym z przyjaciółmi. Można rozpowszechniać w celach niezarobkowych pod warunkiem umieszczenia tej informacji. Podziel się tym z przyjaciółmi.

реклама сайтов в интернете

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.