Codzienne rozważania_26.07.11

Chip Brogden

lecz więcej jeszcze, wszystko uznaję za szkodę wobec doniosłości, jaką ma poznanie Jezusa Chrystusa, Pana mego, dla którego poniosłem wszelkie szkody i wszystko uznaję za śmiecie, żeby zyskać Chrystusa”  (Flp.3:8).

Dla chrześcijanina Chrystus stale wzrasta, Chrystus staje się coraz   większy i większy, Chrystus staje się centrum uwagi. Bardzo łatwo  jest zobaczyć, kto żyje według tego standardu, a kto nie.

Im bardziej ktoś jest duchowo dojrzały, tym bardziej  Chrystocentryczny się staje i nic na to nie może poradzić. Jest to nieuniknioną i nieodwołalną konsekwencją bycia chrześcijaninem, uczniem Jezusa. W taki sposób Duch Święty prowadzi każdego i wszystkich prawdziwych wierzących i nie ma wyjątków od tej reguły. Jest do przewidzenia i pewne, że wschód słońca następuje po ciemnej nocy. Jeśli Syn Boży nie jaśnieje coraz bardziej i nie świeci coraz mocniej w twoim sercu to przestań oszukiwać samego siebie: ciągle tkwisz w ciemności.

———–

Share your comments: http://InfiniteSupply.Org/july26

©2011 InfiniteSupply.Org   Można rozpowszechniać w celach niezarobkowych pod warunkiem umieszczenia tej informacji. Podziel się tym z przyjaciółmi. Można rozpowszechniać w celach niezarobkowych pod warunkiem umieszczenia tej informacji. Podziel się tym z przyjaciółmi.

раскрутка

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.