Dlaczego powodzi się bezbożnym?

31 marca2007

Jer. 12:1
Panie! Ty będziesz miał słuszność, choćbym wszcząłz tobą spór, a jednak chciałbym z tobą porozmawiać o sprawiedliwości:Dlaczego życie bezbożnych upływa szczęśliwie i bezpiecznie się czują wszyscy wiarołomni?

2 Kor. 1:19-21
Albowiem Syn Boży Chrystus Jezus, którego wam zwiastowaliśmy, ja i Sylwan, i Tymoteusz, nie był równocześnie „Tak” i „Nie”, lecz w nim było tylko „Tak”. Bo obietnice Boże, ile ich było, w nim znalazły swoje „Tak”; dlatego też przez niego mówimy „Amen” ku chwale Bożej.

„Nie mam nic do zrobienia, na wszystko mam odpowiedź. Wszystkie moje odpowiedzi dla ciebie brzmią: tak i amen. Z najgłębszego oceanu do najdalszych przestrzeni, JA JESTEM tam. Gdy wydaje się, że słońce nie świeci; spójrz na mnie, a zobaczysz jaśniejsze słońce”.

„Dlaczego wydaje się, że bezbożni idą i dziedziczą wiele rzeczy? Dlaczego wydaje się, że robią wielkie rzeczy i dziedziczą obfitość pieniędzy? Powiadam wam, że wszystkie tych rzeczy są dokładnie rozważane przeze Mnie. A na dźwięk ostatniej trąby niektórzy udadzą się na ucztę weselną Baranka, a inni na potępienie wieczne”.

„Tak więc, zastanówmy się nad tymi sprawami. Wiedz, że JA JESTEM tutaj po to, aby dokonać sprawiedliwości; wiedz, że JA mam wyższy plan; wiedz, że JA działam pośrodku przeciwności. A te wszystkie rzeczy zostaną obnażone”.

Stephen Hanson
http://www.angelfire.com/in/HisTruth/PayPalform.html

(for donations)

1824 E. San Rafael St.

Colorado Spgs, CO. 80909

tseyigai@yahoo.com

http://www.angelfire.com/in/HisTruth/testimony.html

http://www.angelfire.com/in/HisTruthtopodin

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.