Doskonały w swoich słabościach!

Daniel Pontious
Ci, którzy słyszeli moje osobiste świadectwo, wiedzą, że moją największą słabością w okresie dorastania było skrajne zamknięcie w sobie. Ta słabość paraliżowała mnie, w ogóle nie byłem w stanie mówić przy grupie ludzi i dlatego miałem stale problemy odpowiadaniem na lekcjach.
Jako dziecko miałem problemy nie tylko z mową, byłem także sparaliżowany strachem, który nieustannie wzrastał. Ponieważ wróg atakował mnie prawie każdej nocy okropnymi koszmarami, pewnej nocy ten Niesamowity Człowiek pojawił się we śnie, jadąc na Białym Koniu i przepędził to, co demoniczne.
Tej nocy odkryłem, że tym Człowiekiem był Jezus Chrystus, ponieważ następnego dnia strach (który paraliżował moje życie od lat) i koszmary zniknęły, a wraz z nimi odeszły moje lęki przed wystąpieniami publicznymi. Poszedłem spać nieśmiały i obudziłem się ODWAZNY!

Jakiś czas później Pan wszedł do mojego pokoju, przedstawił się i moje życie zmieniło się na zawsze. Bo właśnie tego dnia przemówił do mnie po raz pierwszy w mojej sypialni i nie mogłem wstać z podłogi.

Kiedy zapytałem Go, co mi zrobił, powiedział: „Wziąłem twoją największą słabość i przekształcam ją w twoją największą siłę, ponieważ w miejsce twoich dałem ci moje zdolności w tej dziedzinie!”

I rzekł do mnie: Wystarczy ci mojej łaski, bo MOJA MOC STAJE SIĘ DOSKONAŁA W SŁABOŚCI. Najchętniej więc będę raczej chlubił się moimi słabościami, aby moc Chrystusa spoczęła na mnie”. 2 Koryntian 12:9

Łaska Boża to nie tylko niezasłużona przychylność, to Boża Zdolność objawiająca Jego siłę tam, gdzie nie mamy własnej! Więc kiedy ludzie słyszą moje świadectwo i pytają mnie, jak robię to, co robię w służbie, odpowiadam im, że tego nie robię, ponieważ to Jezus Chrystus i Jego zdolność czynią to przeze mnie.

„Z Chrystusem jestem ukrzyżowany; jednak żyję; już nie ja, ALE ŻYJE WE MNIE CHRYSTUS; a obecne życie moje w ciele jest życiem w wierze Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał samego siebie za Ja” (Ga 2:20).

Jezus Chrystus nie tylko uwolni cię od diabła i jego ataków na twoje życie, ale wzmocni twoje życie swoją obecnością i swoimi zdolnościami w miejsce twoich.
Jeśli masz słabe miejsca w swoim życiu, oddaj je Jezusowi Chrystusowi i obserwuj, jak przemienia je w twoją największą Siłę, wypełniając te miejsca Swoją Nadprzyrodzoną ZdolnościąS!!!

Czy wiesz kim jesteś???❤❤❤

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.