Jak atakuje duch czarów_02

Jonas Clark

Duch czarów, aby był najbardziej skuteczny, wymaga,  aby jego ofiara oddzieliła się i izolowała od wpływów przyjaciół  i rodziny. Osoba, która jest kontrolowana czuje utratę tożsamości  i poczucie własnej wartości. Idą za tym szybko depresja i zmęczenie, ponieważ  super duchowy kontroler zwraca nienormalną uwagę na tych, którymi  pragnienie manipulować.


5) Zmęczenie

Zmęczenie jest bardzo często używaną bronią czarów.  Ten duch wyciąga życie (energię) wprost z ciebie. Gdy atakuje, czujesz się  zmęczony, w depresji, opresji i wyczerpany. Możesz zażywać witaminy, ćwiczyć, biegać i to nic nie pomaga. Czy zauważyłeś  jak wielu ludzi chodzi do pracy zmęczonych przez cały czas? Piją trzy kawy  rano tylko po to, aby zacząć pracę.  Czy niektórzy z nich mogą  cierpieć z powodu działania ducha czarów? Inni czują się smutni i  śpiący przez cały czas i czują, że popadli w depresję, z której nie  mogą wyjść.

Zwykle myślałem, że to po prostu coś w rodzaju stresu, teraz  od razu podejrzewam, że jest to wskazówka na demoniczne zaangażowanie.  Bywało, że czułem się skrajnie zestresowany, wsiadłem w samolot, opuściłem  miasto i zmęczenie przechodziło. Nie jestem wolny od wpływów stresu,  lecz jeśli wiesz, że zmęczenie nie ma medycznych podstaw czy związanych ze  stresem, czy może to być misja czarów? Bywało tak, że gdy byłem bardzo  wypoczęty, w znakomitej kondycji zdrowotnej, rachunki miałem zapłacone i  wszystko szło dobrze, czułem się znużony. W innych przypadkach, po głoszeniu  na takie tematy jak: „Ujawnianie Ducha Czarów”, „Izabel – zwodnicza  bogini wojny”, „Prowokator Ahab”, „Religijny duch” czy „Strzeżc się charyzmatycznych  handlowców”, walczyłem z duchową zemstą. Takie duchowe misje nigdy  nie powinni zatrzymać cię przed prowadzeniem Ducha Świętego do usługiwania  w jakichś określonych tematach.


Odpowiedz na pytania

Przyjrzyj się tym pytaniom, które pomogą ci zorientować się czy czary  zostały na ciebie skierowane przez jedną z przedyskutowanych metod.

 • Czy gdy modlisz się, zaczynasz chorować lub masz bóle głowy?
 • Czy kiedykolwiek rozchorowałeś się po konfrontacji z kimś, kto walczy duchowo z tobą?
 • Czy czujesz zmęczenie przez większość czasu?
 • Czy twoje życie emocjonalne przypomina huśtawkę?
 • Czy cierpisz na depresję?
 • Czy przeżyłeś duchową zemstę przeciwko tobie


6) 'Pochłaniacze’ czasu

Jest to subtelna brań czarów – złodziej czasu.  Kontrolerzy z duchem czarów spędzają niezwykłą ilość czasu ze swoimi ofiarami:

 • Dziewczyna, która pochłania cały wolny wolny czas przyjaciółki.
 • Chłopiec, który zasypuje swoją dziewczynę przesadną troską.
 • Ojciec, który  zabiera swego syna w czasie jego wolnych dni, z powodu stale powtarzających się nagłych wypadków.
 • Mąż, który nieustannie zagospodarowuje swojej żonie czas, tak że nie ma ona czasu na nic innego.
 • Wierzący, który  chce spotykać się z pastorem co dzień, aby rozmawiać o ciągle o tych samych, starych sprawach.
 • Nauczyciel, który topi uczniów w przesadnym nauczaniu.
 • Przyjaciel, który nigdy nie idzie do domu.
 • Szef, który chce, abyś stale był u niego biurze, abyś siedział i słucha.


Czary pójdą daleko, aby kontrolować i marnować twój czas. To nie jest naturalne; to jest duchowe. Pismo mówi:

Niech twoja noga rzadko staje w domu twojego bliźniego; abyś mu się nie uprzykrzył i on cie nie znienawidził (Przyp. 25:17 KJV).


W kościele możemy zauważyć ducha czarów działającego przez ludzi,  którzy chcą prowadzić głęboko duchową rozmowę z pastorem tuż przed jego wyjściem za kazalnicę, aby mówić.


Odpowiedz na pytania.

Przyjrzyj się tym pytaniom, które pomogą ci zorientować się czy czary  zostały na ciebie skierowane przez jedną z przedyskutowanych metod.

 • Czy jest ktoś, kto spędza nienormalną ilość czasu z tobą czy to osobiście, czy przez telefon?
 • Czy jest ktoś kto stale pochłania i pragnie twojego czasu, w szczególności wtedy, gdy powinieneś być w kościele?
 • Czy zauważyłeś kogoś, kto chce prowadzić z tobą duchową rozmową w najbardziej pełnym czci czasie  nabożeństwa?


7) Odwracanie uwagi

Czary jest mistrzem w odwracaniu uwagi od siebie przez zwracanie  jej na ciebie. Powoduje, że inni myślą, że to ty masz problem. Ludzie działający  pod wpływem ducha czarów są mistrzami w uciekaniu od skupienia na  sobie, za każdym razem, gdy mają zostać odkryci. Raczej wolą przerzucić winę  niż wziąć na siebie odpowiedzialność za swoje grzechy.  Ci ludzie myślą, że nigdy nic złego nie zrobili. Gdy zostaną złapani, mówią,  że nie ma niczego z czego mieliby pokutować. Mówią ci bezpośrednio:  „Nie zrobiłem niczego złego” lub „Zrobiłem to, co uważałem za słuszne. Nie  mam powodu, żeby przepraszać za to”.  Nigdy nie przejawiają prawdziwej pokuty czy pokory. Jakąkolwiek pokorę mogą  zademonstrować będzie to fałszywe i używane wyłącznie jako narzędzie do manipulowania  tobą. Powierzchowna pokuta jest powszechna dla zwiedzenia przez czary. Strzeż się ich motywacji, ponieważ czary nigdy nie badają siebie.

Odpowiedz na pytania:
Przyjrzyj się tym pytaniom, które pomogą ci zorientować się czy czary zostały na ciebie skierowane przez jedną z przedyskutowanych metod.

 • Czy czujesz się tak, jakby wszystko było z twojej winy?
 • Czy znasz kogoś, kto zawsze uważa, że nic złego nie zrobił, po tym, gdy wykorzystał cię?
 • Czy zawsze oskarżasz o swoje problemy kogoś innego?
 • Czy ludzie mówili ci, że im przykro, lecz wiesz, że tak nie było?


8) Legalne przyczółki (fronty)

Duch czarów wyszukuje legalnego frontu.

Aby dobrze wyglądać, ludzie działający pod wpływem tego ducha otaczają się  mężczyznami i kobietami z charakterem. Starają się przyłączyć do ludzi z zaufanie i do innych o dobrej reputacji, starając się, aby wyglądało na to,  że oni należą do tej grupy. Szymon, czarnoksiężnik, na przykład, przyłączył  się do usługującego zespołu Piotra w Samarii (Dz. 8). Apostoł rozeznał jego  motywy i zgromił go.

9) Więzy duszy
Czary wykorzystuje więzi duszy do kontrolowania swoich ofiar. Czy słyszałeś kiedyś o więzach duszy ? Jest to coś, co czary stara się stworzyć ze swoją ofiarą. Jeśli da się  złapać twoje emocje, to może w ten sposób zdobyć więzi duszy z tobą.  Jeśli jest w stanie ukształtować z tobą więzi duszy, wtedy może uzyskać nad  tobą kontrolę. Wszelkie anormalne więzi dusz musza zostać zniszczone przez  moc Imienia Jezus. Istnieją naturalne i nienaturalne powiązania dusz. Więź naturalna może się ukształtować, gdy następuje wypadek  lotniczy i lądujesz na odległej wyspie z kilkoma osobami, które przetrwały  i pomagacie sobie nawzajem. Wynik takiego wypadku może prowadzić do pozytywnego  związania ze sobą. To jest zdrowe, ponieważ wszyscy razem skutecznie przeszli  przez wielką próbę  Jeśli masz z kimś stosunki seksualne to jest to więź duszy (emocjonalne związanie),  które powoduje, że dwa ciała stają się jednym (Rodz. 2:24). Seksualne  stosunki w małżeństwie prowadzą do zdrowych więzi duszy, podczas gdy takie  stosunki pozamałżeńskie tworzą niezdrowe więzi duszy.  Zdarzało mi się, że ktoś ze znajomych stracił swoje dzieci  w wyniku nieszczęśliwego wypadku i samo bycie z nimi powodowało powstawanie  emocjonalnej więzi duszy. W istocie, są pewne dobre więzi duszy, które  przynoszą stabilizację w życiu, aby pomóc mu przejść przez jakieś trudy.


Są też takie więzy duszy, których jedynym celem jest manipulacja, kontrola i egoistyczny zysk.


Odpowiedz na pytania:

Przyjrzyj się tym pytaniom,  które pomogą ci zorientować się czy czary zostały na ciebie skierowane przez jedną z przedyskutowanych metod.

 • Czy byłeś kiedykolwiek emocjonalnie związany z kimś, kto wykorzystał tę więź do manipulowania tobą?
 • Czy spotkałeś kogoś,
  kto starał się wyglądać na ważną osobę wykorzystując do tego reputację innych ludzi?
 • Czy znasz kogoś, kto insynuuje, że jest częścią jakiejś organizacji, rzucając nazwiskami?


© by Jonas Clark

раскрутка и продвижение сайта бесплатно

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.