Kenia – urządzenie do mielenia ziarna już działa

Mam dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy wiedzą o co chodzi i którzy finansowo zaangażowali się w sprawę zakupu młynka do ziarna dla Pastora Mosesa z Kenii. Wczoraj otrzymałem informację, którą zamieszczam w tłumaczeniu poniżej. Okazało się, że nie była potrzebna cała kwota, aby otrzymać to urządzenie, zadatek w wysokości niecałych 60% kwoty wystarczył, aby zacząć pracę.

Potrzebna jest jeszcze kwota ok. 1000 zł, aby zapłacić pozostałą część ceny. Jeśli ktoś zastanawiał się, bądź nie zdążył do tej pory to jest jeszcze taka możliwość. Więcej zdjęć będzie później.

Otrzymałem też sporą dawkę zdjęć z krucjaty ewangelizacyjnej prowadzonej przez pastora i zbór w Nairobi, gdzie 150 osób zostało zbawionych, oraz z ich pracy, rozdzielania żywności dla wdów i sierot. Wkrótce umieszczę całość.

Poprzednie posty z Kenii    TUTAJ

Piotr Z.

Bracie.

W końcu, po złożeniu depozytu 40.000 kenijskich szylingów (ok 1500 PLN), otrzymaliśmy urządzenie do mielenia ziarna (poshomill). Dziś (10.06.2013), w pierwszym dniu, gdy zaczynamy działalność biznesową na poważnie, usłużyliśmy 20 osobom za darmo.

Pewien młody człowiek z naszego kościoła pracuje dla nas przy tym. Bóg był również łaskawy, ponieważ rozmawiałem z właścicielem lokalu, w którym postawiliśmy urządzenie. Chciał, aby złożyć depozyt za trzy miesiące wynajmu, 2000 szylingów miesięcznie (75.60PLN). Prosiłem go o 3 tygodnie zwłoki, aby się przekonać, jak pójdzie. Pan dotknął jego serca i zgodził się. Również jest wierzącym człowiekiem. Dziękuję Bogu za tego brata.

Bracie, jesteśmy tak bardzo wdzięczni za twoją pomoc w zdobyciu młynka, jest to naprawdę bardzo cenne urządzenie, które pomoże nam w uzyskaniu pewnego dochodu dla naszej rodziny, a w szczególności na potrzeby sierot i wdów. Niech was Bóg błogosławi, barcie. Proszę przekazać braciom i siostrom, którzy przyczynili się do tego błogosławieństwa, że jesteśmy bardzo wdzięczni.

Pozostaje jeszcze do zapłacenia brakująca kwota 30.000 szylingów (1130PLN),

Bądźcie błogosławieni, niech Jego chwała świeci na Was.

Moses Nyongesa / Kenia

раскрутка

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.