Macie wiele pytań

17.03.2007

Wypełnienie zakonu

Nie mniemajcie, że przyszedłem rozwiązać zakon albo proroków; nie przyszedłem rozwiązać, lecz wypełnić. Bo zaprawdę powiadam wam: Dopóki nie przeminie niebo i ziemia, ani jedna jota, ani jedna kreska nie przeminie z zakonu, aż wszystko to się stanie. Mateusz 5, 17-18

Powiadam wam JA JESTEM zatroskany o moich ludzi. Ponieważ wielu z nich nie ma jasności w wielu kwestiach. Wielu nauczycieli mówi im „róbcie to i róbcie tamto”. Ja powiadam wam jarzmo Moje jest miłe, a brzemię Moje lekkie. Wielu wciąż patrzy na zakon w poszukiwaniu odpowiedzi na różne rzeczy. Spoglądają na zakon Mojżesza zamiast na Mnie. Dlaczego wielu z was jest ciągle dziećmi w myśleniu? Patrzycie na różnych nauczycieli biblijnych zamiast na Mnie. Czy myślicie, że oni są nade Mną?

Oczywiście ustanowiłem wielu liderów wewnątrz mojego ciała, ale czy nie jesteście zobowiązani najpierw przyjść do Mnie? Jestem zmęczony tymi sprawami. Powinniście zmierzać ku dorosłości, zamiast rozprawiać nadtymi sprawami. Czy macie robić to czy tamto? Dlaczego sami nie czytacie słowa? Dlaczego nie penetrujecie Pism dla własnej korzyści?

„Przyszedłem, aby wypełnić zakon i proroków, a nie je rozwiązać”. Możecie zapytać: „Czy mamy podążać tylko za samą łaską”? Mnie uważajcie jako wypełnienie zakonu.  Mnie uznajcie za wypełnienie słowa. Ja stałem się słowem i słowo stało się ciałem i zamieszkało pośród was. Wtedy będziecie spożywać z moich przykazań i jeść z Mego słowa. Wtedy znajdziecie odpowiedzi, których szukacie”.

Stephen Hanson

http://www.angelfire.com/in/HisTruth/PayPalform.html
(for donations)

1824 E. San Rafael St.

Colorado Spgs, CO. 80909

tseyigai@yahoo.com

продвижение сайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *