Nie oglądaj się wstecz

Jennifer LeClaire

13 czerwca  2010

Pewna kobieta z mojego kościoła prorokowała dziś rano, dotknęło mnie to bardzo. Pomyślałem, że mogłoby pomóc niektórym z was.

“Nie oglądaj się wstecz” – usłyszałam w swoim duchu. Poprosiłam Pana, aby powiedział mi więcej. A o to co dalej usłyszałam…

Lot i jego rodzina otrzymali polecenie, aby „nie oglądać się wstecz” . . . Ty też masz „nie oglądać się wstecz”. Zostałaś wybawiona, stare życie zniszczone,.. masz iść do przodu przez nowe drzwi do świeżego namaszczenia.

Każdy dzień jest nowy, pozwól odejść staremu, odejść wczoraj, odejść zeszłemu rokowi. Nie trzymaj się kurczowo przeszłości, to już się stało, jest martwe, było. Patrz przed siebie z nadzieją i oczekiwaniem… wejdź na wodę i idź, wszystko JEST możliwe.

Ja zaspokajam twoje potrzeby każdego dnia, świeży chleb, świeża manna. Skosztuj i zobacz, że ja, Pana, jestem dobry. Pozwól odejść przeszłości,… to było, … nie ma już więcej. Skieruj swoje myślenie na przyszłość. Proś mnie o pobudzenie w tobie mojej nadziei, moich marzeń, moich planów, które były przeznaczone dla ciebie zanim się urodziłeś. Nie ma dla mnie nic niemożliwego, nic. Wszystko jest możliwe.

Nie ma żadnego znaczenia jak wygląda przeszłość,.. . już odeszła, to przeszłość, już nie żyje,.. dopóki nie trzymasz jej w pamięci. Zmień swoje myślenie i przestaw je ku przyszłości.  Świadomie zatop przeszłość myślami o przyszłości… o tym, co ma przyjść,.. nadzieją na to, co będzie. Wierz w to, co Ja mam dla ciebie… twoje przeznaczeni nie zmieniło się… nadal trwa i oczekuje na ciebie.

Spoglądanie w przeszłość sprawiło, że zastygłaś jak słup soli, że brodzisz w stojącej wodzie Martwego Morza. Wybór należy do ciebie.. patrz wstecz lub patrz przed siebie z nadzieją i przyszłością. Rusz do biegu, który jest przed tobą, wejdź do rzeki pełnej życia… pełnej świeżej żywej wody. Dąż usilnie do mety, codziennie pijąc świeżą wodę, codziennie jedząc świeży chleb. Wczorajszy chleb jest spleśniały, a nie ma potrzeby, żeby jeść wczorajszy chleb… codziennie jest dla ciebie świeży chleb.

Mam dla ciebie nadzieję i przyszłość… przyłącz się do wyścigu i patrz wprzód na cel,… nasłuchuj tego jak mówię: „Dobrze zrobione, sługo dobry i wierny”.

Jaką drogę wybierzesz?  Wybierz życie, wybierz to co przed tobą!

 продвижение сайта

[Głosów: 7   Average: 4.4/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.