Nowe wymiary

Iz. 42:9
Oto wydarzenia dawniejsze już się dokonały, a to, co ma nastać, zwiastuję; zanim zacznie kiełkować, opowiem je wam.

Iz. 48:6
Słyszałeś o tym, zobacz to wszystko! A wy – czy nie będziecie o tym świadczyli? Od teraz będę ci ogłaszał rzeczy nowe i rzeczy zakryte, o których nie wiedziałeś.

Oto nowe rzeczy pojawiają się na horyzoncie, nadchodzą nowe rzeczy. Jakie to nowe rzeczy? – możesz zapytać. Ci, którym dano, otrzymają znacznie więcej. Tym, którzy wierzą, udzielę więcej wizji mojej chwały.
Słowo mądrości będzie płynąć z waszych ust. Rozeznawanie duchów pogłębi się, prorocze słowo będzie nabierało więcej cech przepowiadania.

Ponieważ, powiadam wam, wróg podnosi się. Przemierza ziemię tam i z powrotem, aby zobaczyć czy kogoś można by pochwycić. Będzie on widział kogo można złapać w pułapkę. Lecz będziecie mieli wgląd w obóz przeciwnika. Rzeczywiście będziecie w stanie oblegać obóz przeciwnika, będzie on zniszczony, wróg będzie uciekał i szukał innego miejsca.

Jest to czas nowych wymiarów, nowych początków. Jest to czas udzielania, jest to czas na te rzeczy, które będą pomnożone w waszym życiu, ponieważ zasłona zostanie podniesiona a wszystko będzie ujawnione. Scena już jest ustawiana, a postaci są już gotowe do odegrania ostatniego aktu.

Stephen Hanson

http://www.angelfire.com/in/HisTruth/PayPalform.html

(for donations)

1824 E. San Rafael St.
Colorado Spgs, CO. 80909


tseyigai@yahoo.com
aracer.mobi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.