Te próby mają cel.

 

Jn. 16: 33
To powiedziałem wam, abyście we mnie pokój mieli. Na świecie ucisk mieć będziecie, ale ufajcie, Ja zwyciężyłem świat.

 

Bądźcie odważni, Moi ludzie, ponieważ ja zwyciężyłem świat. Gdy przychodzą próby i wydaje się że przygniatają, Ja jestem, aby was ratować. Ja Jestem po prostu o uderzenie serca obok, Ja jestem o jeden szept obok, gdy więc otwierają się śluzy wodne nad waszym życiem, nie rozpaczajcie, lecz wyciągnijcie ręką do Mnie, a Ja usłyszę wasze błaganie.

To, co wydaje się niezwykłym problemem jest faktycznie mniejsze niż myślicie. Powitajcie te problemy, nie z desperacją, lecz wiedzcie o tym, że jest to droga do Mnie. Czyż nie wiedzie, że te rzeczy zdarzają się w życiu każdego? Czyż nie wiecie, że deszcz spada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych?
Niektóre próby przychodzą po prostu dlatego, że żyjecie w upadłym świecie, a inne, abyście byli doskonaleni przez nie. W życiu sprawiedliwego jest wiele prób, ale Pan uwalnia go z nich wszystkich.

To są te dni, które pospieszają ku „końcowi dni”. Będą ogromne przewroty zarówno w naturalnym jak i duchowym świecie. To ja sprowadzam na moich świętych szeregi prób, aby byli przygotowani na te rzeczy a po tym wszystkim otrzymacie pełen pokoju owoc wytrwałości, aby zobaczyć drogę przejścia przez nie.

 

Stephen Hanson

http://www.angelfire.com/in/HisTruth/PayPalform.html
(for donations)

1824 E. San Rafael St. Colorado Spgs, CO. 80909
tseyigai @ yahoo.com

компания поисковая оптимизация

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.