Słudzy fałszywej sprawiedliwości

Lwy światłości

Pastor Carulcci

2 Kor. 11:14

i nic dziwnego: wszak i Szatan przybiera postać anioła światłości. Nic więc nadzwyczajnego, jeśli i słudzy jego przybierają postać sług sprawiedliwości;

1Ptr. 5:7 WSZELKĄ troskę złóżcie na Niego, gdyż On ma o was staranie. Jeśli nie zrobimy tego, to widzimy, że jest Sługa sprawiedliwości czy anioł światłości, który przychodzi jak lew ryczący, aby złowić nas i pochłonąć.

Widzimy, co szatan robi

 

1Ptr 5:8

bądźcie trzeźwi, czuwajcie! Przeciwnik wasz diabeł, jak lew ryczący, chodzi wokół, patrząc kogo by pochłonąć: jak lew ryczący.

Podobnie jak lew, młody lew ryczy na swoją ofiarę; czy też „mruczy”, bądź „warczy ” na swoją swoją ofiarę ; czy też lew, gdy jest głodny, gdy szuka ofiary, a nie wtedy, gdy już ma jakąś; lecz gdy już ma ofiarę i rozszarpuje ją na strzępy, karmiąc się nią, robi znacznie mniej hałasu, raczej mrucząc, szczególnie gdy zauważa kogoś w pobliżu, kto przeszkadza mu”

Gdy lew widzi ofiarę z daleka, zaczyna przygotowawcze mruczenie i robi to obracając głowę wokół. To tak jakby kierował dźwięk we wszystkich kierunkach. Ofiara nie wie, gdzie on jest rzeczywiście i uderza w nią strach. Siedzi wiec i rozgląda się wokół podczas, gdy stary krętacz wślizguje się i zjada od wewnątrz. Czy potępienie nie paraliżuje nas strachem? Kaznodzieje recytujący przesłania wokół, zmieszane z odrobiną sprawiedliwości, które nie pozwalają nam poruszyć się?

 

2 Kor. 11:14

I nic dziwnego; wszak Szatan przybiera postać anioła światłości.

 

2 Kor. 11:15

Nic zatem nadzwyczajnego, jeśli i słuszy jego przybierają postać sług sprawiedliwości; lecz kres ich taki, jakie są ich uczynki.

 

Czy widzicie to Święci?

Obj. 5:5

Pytanie. Czemu uważamy, że nie mogą przyjąć ludzkiej postaci? Hebr. 13:2 mówi, że gościmy aniołów nieświadomie!!! Dlaczego nie przeciwnika? Głębokie pytanie, hm? Pomyśl o tym…

Iz. 31:4

Gdyż tak rzekł Pan do mnie: jak warczy nad swoim łupem lew czy szczenie lwa, gdy zwołują przeciwko niemu całą gromadę pasterzy – lecz on nie boi się ich krzyku, ani nie kuli się przed ich wrzaskiem, tak zstąpi Pan Zastępów, aby walczyć o górę Syjoni o jego wzgórze.

 

Co mówicie święci?… Pastor Carlucci

Pamiętacie? ryczy odwracając głowę wokół i wysyłając głos we wszystkich kierunkach śledzi swoją ofiarę. Mała owieczka rozgląda się za nim, lecz nie wie, w którą stronę się zwrócić. Słyszy kazania ze wszystkich kierunków. Jest zmieszana i ze strachu nie może się ruszyć. Wtedy lew już ją ma. Teraz żąda jej całej, jej krwi.

PATRZ na tą głębokość i słuchaj Głęboko WEWNĄTRZ. Szatan jest JAK lew ryczący. Jezus jest Lwem Judy. Jest jedynym prawdziwym Królem dżungli. Szatan jest fałszywym naśladowcą sługi. Brzmi jak Jezus i wygląda jak Jezus, LECZ, gdy posłuchasz głębiej i przyjrzysz się bliżej, jest złym lwem ubranym w fałszywe światło. Jest bardzo podobny do tego, co rzeczywiste, brzmi jak rzeczywistość i pompuje cię przedstawieniem, sprawia, że mówisz amen i alleluja, podnosisz ręce i czcisz Jezusa. A gdy patrzymy, oto ciągle ci sami kalecy oparci o swoje laski i nie ma nikogo, kto by powstał i wypędził te diabły z nich. Cała reszta zgromadzenia jest zamrożona w tej chwili, złapana tym samym strachem. Ozdóbki, falbanki, błyskotki, ubrani jak prawdziwe lwy, mówiący i ryczący te wszystkie przyjemności, lecz jest w nas taki drobny świąd, który krzyczy na zewnątrz: gdzie jest reszta mocy i miłości? Lew piekli się: „Nie możesz iść na ulicę, musisz iść pod naszym autorytetem. Musisz DAWAĆ DZIESIĘCINĘ najpierw nam, a my damy ci z powrotem 10%, aby mogli zrobić sobie sandwich z masłem orzechowym. Lew nawozi łajnem kłamców – Dzięki Ci Jezus, za wolność w Twoim Duchu. Naprawdę wolę stać na progu, niż mieszkać w domach bezbożnych. Mogę zniszczyć ich z daleka, mogę odstrzelić ich cichą bronią mądrości UKRYTEJ W Jezusie, W ukrytym miejscu.

A jeden ze straców rzekł do mnie: nie płacz! Zwyciężył , Lew z pokolenia Judy, korzeń Dawidowy, i może otworzyć księgę i zerwać siedem jej pieczęci.

Jezus jest LWEM, szatan jest podróbką lwa, aniołowie światłości i słuszy sprawiedliwości…. Obj. 5:5.

 

Oto widzimy diabła

Rozumiecie, lwy są fałszywymi prorokami czy aniołami światłości, które głoszą wszystko i wszelką formę chrześcijaństwa poza Jezusem w nas.

Nie wchodź na ich drogę, bo zostaniesz pożarty. Są zazdrośni mają śmiertelną nienawiść i zabiją, cię myśląc, że wykonują pracę Pańską. O taaaak, Jezus jest ten sam wczoraj dziś i na wieki. Gra jest coraz bardziej podstępna i garnitury coraz gładsze, lecz to jest ciągle jedna i ta sama sztuczka. Niektórzy RYCZĄ. Różne pieśni i tańce, lecz o tej samej porze obiadowej. Jeśli jesteś UKRYTY W Jezusie jest okryty przez JEGO RYK i usłyszysz zwiedzenie i plany. Wiesz, ponieważ byliśmy już na tym talerzu jako złowione owce wcześniej.

Jezus musi być pierwszy. Nie tylko w słowach i kazaniach, lecz o wiele bardziej w praktyce. Czy budują piaskowe zamki na brzegu, czy też wchodzą na głębokie niespokojne wody oszustwa, docierając do sieci zgubionych, bezdomnych, głodnych, uwięzionych i samotnych. Czy trzymają tę owcę zamkniętą w owczarni otoczonej drutem kolczastym?

Zrzucając wszelką troskę na Niego: On ma bowiem o was staranie (Te troski są bowiem Wielkimi Tyranami wewnętrznego świata Świętych). Jakie troski ??? Słownik Webstera i inne słowniki tłumaczą to jako: NIEPOKÓJ UMYSŁU; ZANIEPOKOJENIE ZMARTWIENIAMI; OBCIĄZENIE ŻYCIOWĄ ODPOWIEDZIALNOŚIA;  ZANIPOKOJENIE LĘKAMI. Czy więc się nie martwię? Co? Zapomnij o tym. Zwodniczą częścią jest to, że oni brzmią jak sługi sprawiedliwości, którzy używają wersetów posklejanych razem, jak na przykład: „I poszedł Judasz i powiesił się. Idźcie i czyńcie podobnie.”

 

JAK lew ryczący.

Chwila w której zaczniemy się martwić i troszczyć on zaczyna ryczeć i głosić, przyciągając cię bliżej na przedstawienie twojego życia. Zabić. Duchowa śmierć, nie dobrze.

2 Kor. 11:15

Objawienie światłości

Wielkiego czasu.

 сайт

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.