Szkoła Biblijna on-line – 00.01 Zaproszenie

Zapraszamy do szkoły on-line Chrześcijańskiej Służby Apologetycznej
CARM (Christian apologetics and research Ministry)

Celem tej szkoły jest pomoc potrzebna do wyposażenia cię w wiedzę, która dotyka kilku dziedzin twojego chrześcijańskiego życia.

  • Po pierwsze, ma pomóc ci być chrześcijaninem, który jest mocno
    ugruntowany w dobrej teologii.
  • Po drugie, ma pomóc się w uzyskaniu większego przekonania, abyś mógł
    uczyć i odpowiadać na pytania z pozycji kompetentnego chrześcijanina.
  • Po trzecie, pomóc ci odpierać ataki na chrześcijańską wiarę.
  • Po czwarte, pomóc w polepszeniu twojej więzi Panem Jezusem.

Solidny teologiczny fundament może pomóc ci w każdej dziedzinie twojego życia. Dobry fundament biblijnej teologii jest bardzo wartościową rzeczą. Dzięki niemu możesz zaoferować lepsze poradnictwo, odpierać błędy, uczyć prawdy i rozwijać swoją relację z Bogiem. Biblijna teologia jest dla każdego chrześcijanina, a nie tylko dla pastorów, nauczycieli i starszych.

Chrześcijaństwo da się zrozumieć zarówno przez młodych jak i starych ludzi. Może ono dotykać bardzo prostych dziedzin twojego życia jak i naświetlić głębokie emocjonalne i duchowe potrzeby, które mogą ci dokuczać.  Żeby zrozumieć ten kurs nie potrzebujesz stopnia naukowego. Jest zorganizowany w taki sposób, abyś uczył się zasad kolejno, jedna po drugiej. Układ lekcji gwarantuje zdrowy obraz chrześcijańskiej wiary.

W tym kursie poruszamy nie tylko doktrynalne prawdy, lecz również omawiamy zastosowanie tych prawd w różnych dziedzinach poradnictwa, odpierania kultów, odpowiadania na biblijne pytania itd.
To, czego się tutaj dowiesz nie jest tylko wiedza akademicką, jest to wiedza praktyczna.
Bóg pragnie, abyś się uczył i myślał. On chce, żebyś ewangelizował, bronił chrześcijańską wiarę, reprezentował Chrystusa w prawdzie. Przy tak olbrzymich atakach na chrześcijaństwo i tak wielkiej wiedzy biblijnej do nauczenia, dobrze jest mieć dobry systematyczny sposób poznania, który równocześnie nie wymaga przerabiania ton materiału.

Ostatecznie, choć nie bez znaczenia jest to, że ten kurs nie jest akredytowany, nie ma żadnych szkolnych wymagań. Jest prosty i przeznaczony do tego, aby ci pomóc uczyć i bronić chrześcijańskiej wiary.
Mam nadzieję, że przejście przez poszczególne działy tej szkoły sprawi ci przyjemność.

Niech Pan cię błogosławi
Rev. Matthew Slick,
M. Div. CARM Presidentсайт

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *