Wstęp

Durai Joe

Choroby i niemoce/słabości sieja dziś olbrzymie spustoszenie wśród ludu Bożego. Ludzkie życie, kariery, rodziny a nawet służby są niszczone przez dolegliwości, które kosztują góry naszych pieniędzy. Choroby i słabości zostały zaakceptowane jako normalna cześć życia. Nauki medyczne i lekarze, choć są darem Bożym, zajęli w naszych domach miejsce Słowa Bożego. Przykłady ludzi, którzy nie zostali uzdrowieni pomimo swej mocnej wiary i modlitw, choroby i nagle odejścia sług Bożych, jeszcze bardziej przyczyniły sie do osłabienia wiary w Chrystusa jako Uzdrowiciela.

Nie ma żadnych wątpliwości w umysłach ludu Bożego, ze Bóg może uzdrowić każdą chorobę i słabość. Lecz uporczywie powraca pytanie: … czy Bóg uzdrowi tym razem? Niewłaściwe nauczanie, prawdziwe wątpliwości wynikające z dorywczego czytania Pisma, używanie wersetów wyrwanych z kontekstu i doznane niepowodzenia zmusiły wielu wierzących do wykrzywienia sensu Pisma, tak aby stosować go raczej do swego stanu, niz do skierowania własnych doświadczeń na tory doskonalej woli Bożej.

Czyż nie ma balsamu w Gileadzie? Gdzie jest Bóg, który nas uzdrawia? Dlaczego choroby szerzą się w świątyni Bożej, w Jego Kościele? Gdzie jest Ten, który chodził czyniąc dobrze i uzdrawiając wszystkich uciśnionych przez diabla? Gdzie jest ten, który jest wczoraj i dzisiaj, i na wieki ten sam, który uzdrawiał wszelka chorobę i niemoc wśród ludu? Co zrobiłby Jezus, gdyby był pośród nas dzisiaj?

Jeśli dziś nie ma boskich uzdrowień, zostawmy to, lecz jeśli one dziś istnieją – w życiu i współczesnej służbie zbawienia naszego Pana Jezusa Chrystusa, to zajmijmy sie tym z całej siły.

Proszę czytaj te strony z nastawieniem modlitwy i pokory, pragnąć poznać doskonałą wolę Bożą w tej ważnej dziedzinie życia. Nie jest to strona przeznaczona do dyskusji, debat i sporów, a zwłaszcza niechcianych, nie bożych kłótni.

Artykuły te są przeznaczone głównie:

– dla chorych i szukających uzdrowienia,

– dla tych, którzy są szczerzy i pokorni w poszukiwaniu umysłu Chrystusa,

– dla tych, którzy chcą studiować temat boskiego uzdrowienia,

-dla tych, którzy chcą wzmocnienia Ciała Chrystusa przez wzrost poznania Jezusa Chrystusa, Wielkiego Lekarza,

– dla tych, którzy przygotowują sie do aktywnej i trwalej służby.

Sugerujemy, abyś przez każdy poszczególny punkt podążał powoli i z modlitwa, w społeczności z naszym zbawicielem każdego dnia.

Sugerujemy, abyś podczas studiowania poszczególnych tematów szkoły:

– nie oglądaj żadnej niechrześcijanskiej telewizji

– nie czytaj gazet i magazynów

– pość od 2 do 3 posiłków tak często jak tylko możesz

– unikał odwiedzin i niepotrzebnych rozmów

– czytał ewangelie oraz księgę Dziejów Apostolskich tak często jak tylko możesz.

Zdecyduj o wprowadzeniu zagadnienia Boskiego Uzdrowienia raz na zawsze w cale twoje życie (zamiast mieć o nim blade pojecie za każdym razem, gdy spotykasz sie z choroba).

Modląc sie na kolanach i uważnie idąc przez ten kurs możesz zmienić jakość swojego życia na lepsze, zredukować wydatki na lekarzy i leki. Możesz stać sie mocnym i użytecznym chrześcijaninem.

Za każdym razem, gdy prowadziliśmy te szkole w różnych kościołach czy miastach, odkrywaliśmy, ze w miarę zbliżania sie do końca, wiara ludzi była tak duża (ponieważ wiele wątpliwości i niezrozumienia było usuwane), ze niemal wszyscy chorzy ludzie byli uzdrawiani bez modlitwy czy specjalnego działania darów.

Tak wiec, proszę, potraktuj ten kurs poważnie. Jeśli trzeba, odłóż wszystko inne, co robisz, aby sie zaangażować w tę sprawę. Jeśli pod koniec tego kursu ciągle będziesz potrzebował pomocy, zrobimy wszystko, co możemy, aby Ci pomóc Słowem Bożym, rada i modlitwa.

Obyśmy wytrwale zmierzali do chwały w Jezusie Chrystusie, naszym Wielkim Lekarzu.

Cześć druga:

 Nazwy chorób

поисковое продвижение цена

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.