Te małe liski!

Daniel Pontious
Dziś rano, gdy budziłem się z ostatnich chwil snu, Duch Święty wyszeptał do mnie wers, którego nie słyszałem od lat, a który, jak wierzę, jest ostrzeżeniem dla wszystkich wierzących:
Połapcie nam lisy, małe liski, które psują winnice, a winnice nasze zakwitają!”(PnP 2:15).

W miarę jak ten wers rezonował w moim Duchu i umyśle, powiedziałem:
„Duchu Święty, kim są te małe liski?”, a On odpowiedział mi, że: „Małe liski to są te rzeczy, które próbują zniszczyć Mój Owoc w twoim życiu, natychmiast jak się tylko pojawi na twych winoroślach„.

„Małe liski” określa się jako „szakale, sługusy”, ktoś, kto żywi się martwymi rzeczami, kradnie owoce.
W demonicznej rzeczywistości, jedną z tych rzeczy, za którymi przeciwnik zawsze podąża w naszym życiu (podejmując próby pochłonięcia go bądź zniszczenia) jest Owoc Ducha! Ziarno twojej przyszłości pochodzi z Owocu Ducha, które Bóg w nadnaturalny sposób umieszcza w twoim życiu, i w taki sposób On pomnaża to ziarno na wielką skalę. Ten owoc buduje twoją dojrzałość w miarę jako charakter Jezusa Chrystusa pojawia się w tobie i rozwija , to z tego owocu twojej Winorośli uwalniane jest Nowe Wino Bożej Obecności i moc na indywidualnym poziomie:
„…trwajcie we mnie, a Ja w was. JAK LATOROŚL SAMA Z SIEBIE NIE MOŻE WYDAWAĆ OWOCU ( nie będąc żywotnie połączona ze Mną), JEŚLI NIE TRWA W KRZEWIE WINNYM, TAK I WY, JEŚLI WE MNIE TRWAĆ NIE BĘDZIECIE. Ja jestem krzewem winnym, wy jesteście latoroślami. KTO TRWA WE MNIE, A JA W NIM, TEN WYDAJE WIELE OWOCU; bo beze mnie nic uczynić nie możecie” (J 15:4-5).
„Owocem zaś Ducha są: miłość, RADOŚĆ, POKÓJ, CIERPLIWOŚĆ, UPRZEJMOŚĆ, DOBROĆ, WIERNOŚĆ, ŁAGODNOŚĆ, WSTRZEMIĘŹLIWOŚĆ. Przeciwko takim nie ma zakonu” (Ga 5:22-23).

Tak więc, owe liski (czy szakale) szukają tego, co Duch Święty chce w tobie wydać na podstawie twojej intymnej relacji z Jezusem Chrystusem, w miarę jak jest On kształtowany w tobie. Gdy diabeł przyszedł na pustyni do JEzusa (Mt 4) nie zaatakował służby Jezusa, jego mocy czynienia cudów, której miał funkcjonować, lecz główne uderzenie rzucało wyzwanie osobistej tożsamości Jezusa!
Owoc pochodzący z Wina twojego życie jest bezpośrednim wynikiem twojej tożsamości w Jezusie Chrystusie! Tak więc, przeciwnik posyła ta małe liski, aby próbowały zniszczyć (bądź odebrać) Owoc Ducha z winorośli twego życia, aby zniszczyć czy ukraść ziarno powodzenia twojej przyszłości.

Niemniej, jedynym sposobem, aby to zrobić, jest podstęp, spowodowanie, abyś wierzył w te kłamstwo na temat twojej osobistej tożsamości jest prawdą. W miarę jak diabeł sprawdzał tożsamość Jezusa, Jezus ODPOWIADAŁ NIESFAŁSZOWANĄ PRAWDĄ.

Dziś musisz sobie zdać sprawę z tego, że małe liski, które przeciwnik przysyła do ciebie, są po to, aby zniszczyć Owoc Ducha, wraz z twoją tożsamością w Jezusie Chrystusie. Jego celem jest sprawić, abyś stał się bezowocny i bezproduktywny. W 2 Liście Piotra 1:3-9 jest cała lista tego, co Duch Święty chciałby, aby manifestowało się przez ciebie. Rzecz z tej listy spowodują, że nie będziesz jałowy czy bezowocny w poznaniu Jezusa Chrystusa, lecz ci,
którym brakuje tego staną wobec oczywistości faktu, że nie zostali oczyszczeni ze swych dawnych grzechów.
Liski gonią za twoim Owoce i rzucają wyzwanie twojej Tożsamości w Nim!
Cokolwiek przeciwnik stawia na twoje drodze, sprzeciwiaj się temu Słowem Bożym! Nie pozwól mu rozchwiać twojej tożsamości w Chrystusie Jezusie, nie daj się splądrować, ukraść Owoc Ducha Świętego. Nie daj się złapać na haczyk urazy czy poczucia braku bezpieczeństwa.
Zawsze pamiętaj, że W Chrystusie, który nas wzmacnia, jesteś kimś więcej niż Zwycięzcą!
Czy wiesz, kim jesteś????❤❤❤

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.