TGIF_15.08.07 Niewinność

Today God Is First

Logo_TGIF2

Albowiem słońcem i tarczą jest Pan, Bóg, Łaski i chwały udziela Pan, Nie odmawia tego, co dobre, tym, Którzy żyją w niewinności.
Psalm 84:11

Gdybyś prowadził biuro polityczne, to co przeciwko tobie mógłby znaleźć przeciwnik? Gdyby chciał rozpocząć brudną kampanię, czy  byłaby dla niego amunicja do wykorzystania? Pomyśl, jak czułbyś się, gdyby szef opozycyjnej kampanii przyszedł do ciebie później i powiedział: „Wie pan, próbowaliśmy znaleźć coś do wygrania w naszej kampanii przeciwko panu, lecz nie mogliśmy niczego znaleźć”.
Co faktycznie znaczy, być niewinnym przed Bogiem? Taka niewinność nie oznacza doskonałości; żaden człowiek nie jest doskonały. Oznacza jednak, że tak w pełni zaufaliśmy Bogu, że jesteśmy gotowi wyprostować to, w czym zawiedliśmy. Jesteśmy gotowi uniżać siebie stale przed Bożym tronem. …
Błogosławiony człowiek, który ufa tobie! (Psalm 84:12).

Bóg ma szczególny plan dla ludzi, którzy Mu całkowicie ufają. Obiecuje być ich tarczą, udzielić im chwały, i nie odmawiać im żadnego dobra. Jakaż to obietnica i jaka motywacja, aby być wszystkim czym tylko możemy w Bogu być.

Wyobraź sobie życie życiem, które Bóg postrzega za niewinne, które nie pozwala Mu na zatrzymywanie czegokolwiek dobrego. Módl się, aby Bóg sprawił, abyś był taką osobą.

продвижение сайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *