TGIF_16.08.07 Odrzucony ze względu na Chrystusa

Today God Is First

Logo_TGIF2

I gorszyli się z Niego ….
Matthew 13:57

Jezus nauczał w synagodze w społeczności, w której wzrastał. Wychował się w jako syn lokalnego stolarza. Nikt nie widział żadnych cudownych mocy w życiu tego młodego chłopca, lecz coś się zmieniło, gdy stał się starszy. Skąd ma tą mądrość i te cudowne moce?
Ta społeczność nie była w stanie połączyć Bożego dzieła z kimś, kogo wydawało im się, że znali jako zwykłego syna stolarza.  Bóg wybija każdego, kto Mu się w pełni oddaje z jego rutynowych zajęć do nowego objawienia Boga, które wpływa na innych.
Czy poruszenie Boże jest tak oczywiste w twoim życiu, że wywołuje bliższe przyglądanie się twoich przyjaciół i współpracowników?
Jezus konfrontował się z codziennymi problemami bez strachu o odrzucenie. Życie w posłuszeństwie będzie afrontem dla systemu tego świata. Gdy Bóg zaczyna Swoją głęboką pracę w tobie, będzie to kamieniem obrazy dla ludzi wokół ciebie. Gdy jesteś odrzucany ze względu na Chrystusa, zauważ to, że Pan potwierdza Swoje powołanie na twoim życiu i stajesz się zagrożeniem dla królestwa ciemności. Jak przypuszczasz, ilu wielu pracowników szatana zostało przydzielonych do udaremniania Bożej aktywności w twoim życiu?
Ci, którzy co tydzień zasiadają w ławkach i nigdy nie wypowiadają imienia Chrystusa w pracy potrzebują niewielu przeciwników, ponieważ nie przedstawiają żadnego zagrożenia dla królestwa ciemności.

W jaki sposób oddziałujesz na królestwo ciemności?
Bóg powołał ciebie i mnie do tego, aby nasze życie wpływało na życie ludzi wokół nas dla Jego Królestwa. Twoje słowa mogą być afrontem dla otaczających cię znajomych, lecz nie bój się tego. Bóg użyje ich i twojego życia do tego, aby tych ludzi przyciągnąć do Siebie. Ty jesteś jego ambasadorem w miejscu pracy. On umieścił cię tam na ten czas, aby rozciągnąć życie nad tymi, którzy żyją w ciemności.
продвижение

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.