TGIF_16.11.07 Doskonała ajencja

Today God Is First

Logo_TGIF2

A On rzekł do nich: Czemuście Mnie szukali? Czyż nie wiedzieliście, że byłem zajęty sprawami (ang. biznesem – przyp. tłum.) mego Ojca?
Łk (B.W-P) 2:49 KJV

Ziemia jest Bożym biznesem. Ustanowił wielu ajentów (kościoły) przeznaczony do tego, aby wysłały Jego przedstawicieli (Ciało Chrystusa) na świat, aby wszyscy mogli poznać najlepszy produkt jaki został kiedykolwiek został dany ludzkości (Jezusa). Dyrektorzy poszczególnych filii (pastorzy) są odpowiedzialni za to, aby uczyć i wspierać tych, którzy są wokół. Bożym celem jest ustanowienie ajencji w każdym kraju, stanie i mieście. Jest to doskonały biznes, ponieważ w chwili, gdy komuś przedstawisz Jego produkt (Jezusa), otrzymujesz odpłatę z głównego biura (Nieba). Bóg obiecał, że jego przedstawiciele będą mieli do dyspozycji wszelkie możliwe narzędzia i wsparcie potrzebne do osiągnięcia swych strategicznych planów.

Jezus wiedział o tym, że ma zajmować się biznesem Swego Ojca, wiedział, że został posłany na Ziemię nie po to, aby korzystać z rozkoszy ludzkich, lecz po to, aby wykonać zadanie, które wyłącznie On mógł wykonać. Gdy zakończył Swoją misję, miał powierzyć tą misję innym reprezentantom, których napełniał Swoim życiem przez trzy lata. To szkolenie pozwoliło Jezusowi mentorować, kształtować, pomagać i zademonstrować z pierwszej ręki model skutecznego biznesu, który miał być uruchomiony i podtrzymywany dalej.

Bóg ma wielkie plany dla swoich ajentów. On pragnie, aby każda ludzka istota miała udział w Jego produkcie; niemniej, nawet Bóg wie o tym, że nie wszyscy będą. Mimo wszystko, to nie gasi Jego wysiłków, aby było to dobrze usłyszane wśród Jego publiczności.

Zostałeś powołany, aby być częścią doskonałego przedstawicielstwa. Jak wielu nowych rekrutów wprowadziłeś do ajencji ostatnio?

 

сайт

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *