TGIF_17.04.07 Poszukiwany, żywy lub martwy!

Today God Is First

Logo_TGIF2

Gdyż bój toczymy nie z ciałem i krwią, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.
Ef. 6:12

Na starym zachodzie często można było spotkać plakaty przybite do ściany miejskiego więzienia czy poczty ze zdjęciem mężczyzny i słowami poniżej: „Poszukiwany, żywy lub martwy!” To byli ci najbardziej notoryczni kryminaliści, którzy stanowili największe niebezpieczeństwo dla społeczeństwa.

Pozwól, że zadam ci osobiste pytanie: czy plakat „Poszukiwany, żywy lub martwy!” z twoim nazwiskiem jest przybity w piekle? Czy jesteś sprawcą problemów wśród legionów demonów? Czy spychasz na bok diabelskie plany na tej ziemi?
Czy niezbawieni są zagrożeni otrzymaniem zbawienia przez ciebie? Czy ktoś otrzymał uzdrowienie, ponieważ miałeś odwagę modlić się o niego? Czy czyjeś życie ulega zmianie, ponieważ zdecydowałeś się modlić o kogoś w swoim miejscu pracy w trudnym czasie? Czy miasto zostanie poddane wpływom Jezusa Chrystus z twojego powodu?
Miliony chrześcijan siedzi codziennie z boku nie mając żadnego wpływu na królestwo ciemności. Ich imiona nigdy nie znajdą się na plakatach „Poszukiwany”, ponieważ Szatan nie uważa ich za zagrożenie. Niemniej jednak, Bóg chce, abyś był zagrożeniem dla królestwa Szatana.
Jakie są te drobne rzeczy, które możesz robić, a będą groźne dla diabelskich planów? Możesz zacząć się modlić o jedną z osób najczęściej wystawianą przez Szatana w talk show? Może zostałeś wezwany, aby odwiedzić dom starców, aby przynieść miłość Chrystusa do tego samotnego miejsca. Jest wiele sposobów, którymi możesz sobie zasłużyć na reputację w piekle.

Czy chcesz być siłą rozpoznawaną przez szatańskie legiony?

создание раскрутка и продвижение сайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.