TGIF_21.04.07 Ziarno gorczyczne w biznesie

Today God Is First

Logo_TGIF2

A On im mówił: Dla niedowiarstwa waszego, gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, to powiedzielibyście tej górze: przenieś się stad tam, a przeniesie się i nic niemożliwego dla was nie będzie”.
Mat. 17:20

Czy Bóg czyni cuda w biznesie? Czy interesuje się górami, z którymi się spotykamy w naszym zawodowym życiu? Czy chce, abyśmy każdy problem z którym się spotykam tam przynosili Jemu? Odpowiedź na te wszystkie pytania brzmi: tak. Bóg chce być zaangażowany w każdy aspekt naszego życia.

Gunnar Olson, szwedzki założycie International Christian Chamber of Commerce, opowiada historię o Bogu czyniącym cuda w jego własnym biznesie kilka lat temu. Jest właścicielem firmy produkującej w Szwecji wielkie plastykowe worki, które używane są do pokrywania wielkich bali siana na farmach w całej Europie. Był to czas zbiorów i przygotowywali się do wysłania tysięcy palet tych worów do swoich klientów. Ponad 1000 palet było gotowych do wysłania, gdy dokonano alarmującego odkrycia. Okazało się, że każdy wór w hurtowni ma zaklejone zamknięcie od góry do samego dołu. Naukowcy orzekli, że cały magazyn towaru jest bezwartościowym śmietnikiem. Firma miała wylecieć z biznesu.

Gunnar,  jego żona i dzieci szukali Pana w modlitwie. Duch Święty przemówił  przez różnych członków rodziny. Żona powiedziała: „Jeśli Bóg może zmienić wodę w wino, to czym są te plastyki.?” Córka powiedziała: „Nie wierzę, że to jest od Pana. Musimy stanąć przeciw temu”. Gunner odczuł, że w tej sytuacji powinni zaufać Bogu, że dokona cudu. Zaczęli  modlić się. Przejęli autorytet nad tą górą problemu w oparciu o Mat. 17, co dało im władzę, aby wrzucić górę do morze, jeśli tylko można użyć wiary wielkości ziarnka gorczycy. Następnego poniedziałku poszli do hurtowni i kładli ręce na każdej palecie prosząc, aby Pan przywrócił workom pierwotny stan. Zajęło to kilka godzin. Później pracownicy zaczęli robić przegląd worów i odkryli, że każdemu jednemu został przywrócony stan początkowy! Stał się niesamowity cud.

Jakie okoliczności w twoim życiu wymagają cudu? Czy Bóg mógł tak ustawić scenę twojego życia, abyś zaufał mu na nowym poziomie, na jakim jeszcze do tej pory nie ufałeś? Bóg ustawia okoliczności tak, aby Jego moc została objawiona tym, którzy chcą posługiwać się wiarą wielkość ziarnka gorczycy. Z Bogiem wszystko jest możliwe.

topod.in

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.