TGIF_22.07.07 Strach i przeznaczenie

Today God Is First 

Logo_TGIF2

Z postronnych jednak nikt nie ośmielał się do nich przyłączać; ale lud miał ich w wielkim poważaniu.
Dz.
 5:13

Każdego dnia pracy w tysiąca biur na całym globie chrześcijanie świadczą w jakiś sposób o Bożej łasce w ich życiu. Czasami dzieje się to przez subtelne wykonywanie swoich obowiązków z uśmiechem i pokojem, których niewierzący nie potrafią zrozumieć. W innych przypadkach może być to w bardziej widoczny sposób, przez nie do wyjaśnienia dzieła Boże. Wierzący pierwszego kościoła byli wyraźnie inni, ich życie było naznaczona znakami i cudami, których po ludzku nie dało się wyjaśnić.

A przez ręce apostołów działo się wśród ludu wiele znaków i cudów. I zgromadzali się wszyscy jednomyślnie w przysionku Salomonowym, postronnych jednak nikt nie ośmielał się do nich przyłączać; ale lud miał ich w wielkim poważaniu. Przybywało też coraz więcej wierzących w Pana, mnóstwo mężczyzn i kobiet. (Dz. 5:12-14).

Jakże często słyszymy o tym, że niewierzący przyznają się do szacunku dla chrześcijan pracujących wraz z nimi, lecz nie mają odwagi przyłączyć się do ich grupy. To strach przed nieznanym utrzymuje wielu z nich na drodze do piekła. Kogo dziś umieścił Bóg na twojej drodze, abyś pomógł mu zboczyć z tej drogi wiecznego sądu na drogę wolności i wiecznego życia? Pan pragnie, aby wszyscy doszli do poznania prawdy i mogli być zbawieni.
Gdy wchodzisz do miejsca pracy, proś Pana o boskie spotkanie, które może być punktem zwrotnym dla zgubionej duszy. Nie ma modlitwy, na którą Pan chętniej odpowiada, niż na tą.

 

продвижение сайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.