TGIF_24.04.07 Uzdrowienie przed służbą

Today God Is First

Logo_TGIF2

A kiedy zakończono obrzezywanie całego narodu, pozostali na miejscu w obozie, aż powrócili do zdrowia.
Joz. 5:8

Zanim naród Izraelski mógł wejść od Ziemi Obiecanej, mężczyźni musieli zostać obrzezani. Obrzezanie jest bolesne, krwawe i osobiste. Bóg wymaga od każdego z nas, abyśmy zostali obrzezani na sercu, zanim zostaniemy dopuszczeni do błogosławieństw czekających na każdego wierzącego w Ziemi Obiecanej.

To obrzezanie jest bardzo często może być bolesne. Wymaga ono utraty naszej własnej starej drogi życia. Proces duchowego obrzezania może oznaczać straty w obszarach, które były częścią naszego życie, po to, abyśmy zostali pociągnięci do Zbawiciela. Bóg to rozumie. W konsekwencji, podobnie jak lud izraelski, musimy czekać na to, aż zostaniemy uzdrowieni, zanim zaczniemy być skuteczni w naszym powołaniu. Jeśli włączymy się zbyt wcześnie, będziemy nieskuteczni i ryzykujemy infekcję czy chorobę, czyli nie wykorzystanie pełnej naszej zdolności. Bóg chce, aby każdy z nas chodził w Jego uzdrowieńczej łasce.

Lud izraelski stoczył tylko dwie bitwy, gdy wychodzili z Egiptu, w Ziemi Obiecanej zaś – 39. Każdy z nas musi być przygotowany na radość z czerpania korzyści z zamieszkiwania w Ziemi Obiecanej. Niemniej jednak, musimy być również przygotowani na prowadzenie wojny z przeciwnikiem dusz naszych. Upewnij się, że Pan już zaopatrzył cię w konieczne uzdrowienie z doświadczenia obrzezania, zanim wejdziesz do Ziemi Obiecanej.

продвижение

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.