TGIF_29.09.07 Sny i wizje

Today God Is First

Logo_TGIF2

I stanie się w ostateczne dni, mówi Pan, Że wyleję Ducha mego na wszelkie ciało I prorokować będą synowie wasi i córki wasze, I młodzieńcy wasi widzenia mieć będą, A starcy wasi śnić będą sny;
Dz. 2:17

Muszę się z tobą spotkać” – powiedział do mnie pewien Anglik w czasie przerwy w zamorskiej konferencji. Odeszliśmy na bok na kawę i usiedliśmy. „Bóg chce, abyś wiedział, że odebrał ci finanse po to, aby zapewnić ci Jego dopłatę w Niebie. Zrobił dla ciebie wielką robotę”.
Byłem w szoku! Nigdy wcześniej tego dżentelmena nie spotkałem, skąd mógł on wiedzieć o tym, że straciłem pół miliona dolarów w ciągu kilku poprzednich lat, praktycznie wszystko, co było cokolwiek warte, przez pewne niezwykłe katastrofy? Rozmawialiśmy ze sobą jeszcze przez kilkanaście minut.

W tym tygodniu, w czasie naszych obiadów i kolacji mogliśmy smakować wspaniały sok owocowy pochodzącym z tej wyspy na Morzu Śródziemnym. Nadszedł czas na zakończenie rozmowy, skłoniliśmy oboje głowy do modlitwy. Gdy modliliśmy się ten mężczyzna zaczął opisywać obraz, który zobaczył.
„Wiedzę obraz wielkiego drzewa pomarańczowego. Drzewo jest pełne wielkich, gotowych do zebrania owoców. Zaczynają spadać na ziemię. Ty jesteś tym drzewem!”
Znów spojrzałem na niego zszokowany i zdumiony, a łzy pojawiły mi się w oczach. Jesteś trzecią osobą w ciągu trzech lat, która ma podobną wizję w czasie modlitwy takiej jak ta. Dwie pierwsze osoby też były dla mnie obce”.

Wróciłem na spotkanie ciesząc się, że Boga można tak osobiście przeżywać. On używa różnych sług, którzy przeszli przez podobne doświadczenia, aby przekazywali nadnaturalne słowo zachęty w taki sposób, abyś wiedział, że to Bóg mówi.
Czasami Bóg mówi w sposób nadnaturalny do nas, robi to po to, aby zademonstrować Swoją moc, miłość i intymność z nami. Nie dziw się, jeśli Bóg pośle jednego ze swoich posłańców, aby przemówił do ciebie wtedy, gdy będziesz tego najbardziej potrzebował. Bądź otwarty na to, jak Bóg może zechce przemówić do ciebie dziś.

Będzie on jak drzewo zasadzone nad strumieniami wód, wydające owoce we właściwym czasie, którego liść nie więdnie. A wszystko , co uczni, powiedzie się. (Psalm 1:3). 

deeo

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.