Uwolnienie Mocy Zmartwychwstania

Daniel Pontious
Ostatnio spotykałem wielu ludzi, którzy w jakiejś formie doświadczali śmierci w swoim życiu i wokół. Zostali złamani, zniszczeni i pochowani przez okoliczności i sytuacje, lecz na każdym miejscu, w które śmierć próbuje wkroczyć jest dostępne Zmartwychwstanie!
Wiele rzeczy, które w twoim życiu umarło będzie Wzbudzonych z martwych przez Moc Boga! Ma miejsce kolejne narodzenie a Moc Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa zstąpi na tą scenę dla ciebie!
Pewnej nocy musiałem patrzeć jak Życie Boże wstępowało w życie tak wielu ludzi i gdy Pan to robił, w miarę jak śmierć była zrywana i zastępowana, zaczynali trząść się i drżeć pod Mocą Ducha Świętego.

Dla niektórych z są to relacje, które umarły, dla innych roztrzaskane marzenia, a jeszcze dla innych fizyczna choroba. Lecz tak jak śmierć próbowała dominować nad pewnymi obszarami życia, tak Duch Zmartwychwstania zamierza zstąpić i Moc Zmartwychwstania podniesie te rzeczy, które wydawały się umrzeć.
jeśli Duch tego, który Jezusa wzbudził z martwych, mieszka w was, tedy Ten, który Jezusa Chrystusa z martwych wzbudził, ożywi i wasze śmiertelne ciała przez Ducha swego, który mieszka w was” (Rzm 8:11).

Pośród śmierci zawsze jest Zmartwychwstanie, a śmierć jest również początkiem! Bóg Zaczyna pewne rzeczy w twoim życiu i będzie to nieprzemijające, potężne i doskonałe! Dziś wołaj o to, aby Wypływ Mocy pochodzący ze Zmartwychwstania Jezusa pojawił się, aby Pan przyszedł i przywrócił do życia to, do czego byłeś przekonany, że umarło, co pochowałeś to głęboko w sobie!
Moc Zmartwychwstania i Zmartwychwstałe Życie należą do naszego dziedzictwa!

Zdecydowałem, „ żeby poznać go i doznać mocy zmartwychwstania jego, i uczestniczyć w cierpieniach jego, stając się podobnym do niego w jego śmierci, aby tym sposobem dostąpić zmartwychwstania” (Flp 3:10-11).

Bóg zamierza podnieść cię z tych martwych, wzbudzić martwe rzeczy i spowodować, aby Moc Zmartwychwstania zamanifestowała się nad tobą, poprzez ciebie i dla ciebie!
Jeśli dziś czujesz, że śmierć działa w twoim życiu, niech się dzieje Zmartwychwstanie! Bóg zastępuje tą Śmierć, Swoim Życiem!!!!

PRZYJMIJ ŻYCIE BOŻE W POTĘŻNYM IMIENIU JEZUSA!!!
Czy wiesz, kim jesteś ???❤❤❤

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.