Znany aborcjonista porzuca fach

logo

Były europejski aborcjonista, Stojan Adasevic, który wykonał tysiące zabiegów,  przypisuje niebiańskim snom swoje nawrócenie na „apostoła’ życia.

[11.25.08]

Znany  swego czasu jako najlepszy aborcjonista w Belgradzie, Serbia, po  przeprowadzeniu 48.000 zabiegów, Stojan Adasevic, mówi  teraz, że aborcja jest „diabelska” („satanic”)  i jest jednym z najbardziej aktywnych krajowych działaczy stojących  za życiem (pro-life).Adasevic mówi, że choć jego matka chciała  usunąć go, nigdy nie myślał o aborcji jako o morderstwie, dopóki  nie zaczęły go nachodzi powtarzające się codziennie sny o dzieciach, które usunął.

Dużo  czasu zajęło mi przyjęcie faktu, że dziecko jest żywą osobą już w  łonie matki, a nie dopiero od chwili, gdy złapie pierwszy oddech, jak  uczyli nas komunistyczni profesorzy; że jest nią natychmiast, w  chwili uformowania się ludzkiego embriona” – powiedziała magazynowi Love One Another .

Całymi  miesiącami miał wizje tego, jak ogląda młodych ludzi w wieku między  3-20 lat biegających i bawiących się w utopii podobnej do nieba.  Choć, jak powiedział, oaza była spokojna, on zawsze czuł  zaniepokojenie i budził się każdej nocy z krzykiem przerażenia.  Szukał zarówno medycznej jak i psychologicznej pomocy, aby  powstrzymać sny, lecz powtarzały się non stop przez wiele miesięcy.  Wkrótce zdał sobie sprawę z tego, że były tam nie tylko te  dzieci, których ciąże przerwał, lecz również był tam  jego 20 letni syn, którego usunął, gdy jego żona była w 3 miesiącu ciąży.

Widziałem,  bez patrzenia’ – powiedział magazynowi. – Wszystko zmieniło się od chwili, gdy zacząłem mieć te sny”.

Po  jakiejś spartaczonej aborcji, w czasie której wyjął bijące  serca usuwanego dziecka, zdecydował, że już nigdy więcej nie przerwie  następnej ciąży. Od tej ostatnie aborcji, Adasevic jest narzędziem  krajowego ruchu antyaborcyjnego. Dwukrotnie wystąpił w telewizyjnym  programie „The Silent Scream”, niszcząc notowania obecnej  aborcji.

W  Serbii aborcja jest legalna aż do czasu, gdy dziecko bierze pierwszy  oddech. Studenci ginekologii są uczeni, że aborcja dziecka nie różni  się niczym od usunięcia wyrostka robaczkowego. Adasevic podróżuje  również po kraju z wykładami na temat szkód  wyrządzanych przez ten zabieg oraz walcząc o ustanowienie praw chroniących nienarodzonych.

Ta  wojna jest prawdziwa, prowadzona przez narodzonych o nienarodzonych. – powiedział Love One Another. – W tej wojnie przekroczyłem linię frontu kilka razy: po raz  pierwszy jako nienarodzone dziecko skazane na śmierć, a później sam, jako aborcjonista i obecnie jako apostoł życia”.

раскрутка

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.