Zabójstwo chrześcijan w Pakistanie

ASSIST News Service (ANS) – PO Box 609, Lake Forest, CA 92609-0609 USA

Visit our web site at: www.assistnews.net — E-mail: assistnews@aol.com

W Pakistanie tłum muzułmanów zabił żonę i dzieci chrześcijanina

Dan Wooding,  Założyciel ASSIST Ministries

8 lipca 2010

ISLAMABAD, PAKISTAN (ANS) — Compass Direct News (CDN) przekazuje informację, że muzułmański tłum w Jelum, Pakistan, zamordował w zeszłym miesiącu żonę i czworo dzieci chrześcijanina, lecz lokalne władze, „za bardzo boją się muzułmańskiego przywódcy, aby wypełnić akt oskarżenia”, jak podają lokalne muzułmańskie i chrześcijańskie źródła.

CDN przekazuje, że Jamshed Masih, oficer policji, który został przeniesiony 50 km z Gujrat do Jelum, prowincji Punjab, stwierdził, ze tłum prowadzony przez muzułmańskiego przywódcę Maulana Mahfooz Khan zabił jego rodzinę 21 czerwca 2010 roku, po tym, gdy Khan wezwał go do meczetu i powiedział, że ma opuścić w przeważającej części muzułmańską kolonię.

„Masiha sąsiad, muzułmanin Ali Murtaza, powiedział, że po tym, gdy sprzedawca odmówił sprzedania proszku do prania najstarszemu, jedenastoletniemu synowi Masih’a, Khan poprowadził tłum muzułmanów do jego domu i stanął naprzeciw jego żony. – przekazuje CDN. – Tłum oskarżył chłopca o bluźnierstwo przeciwko Mahometowi, prorokowi islamu, a gdy zaprotestowała zabili ją i jej dzieci. Gdy Masih próbował złożyć skargę na Khana o morderstwo, oficer policji, Ramazan Mumtaz, odmówił przyjęcia, jak poinformował Murtaza i prezbiteriański duchowny, Saleem Mall”.

Dalej CDN stwierdza, że zgodnie z informacjami Murtaza i prezbiteriańskiego duchownego powiedział: „Jestem biednym człowiekiem, mam rodzinę i byłem naciskany przez wyższe władze, aby nie rejestrować tego zdarzenia, ponieważ Khan ma bardzo wielkie wpływy. Przykro, nic nie mogę zrobić”.

Po skontaktowaniu się Compass z komendantem policji, potwierdził on, że takie były jego słowa. Masih złożył teraz oskarżenie do głównego ministra prowincji Punjab, błagając o sprawiedliwość, powiedział Mall.

„Potępiamy to brutalne morderstwo niewinnych dzieci w imieniu islamu. – powiedział Mall. – Musi to zostać powstrzymane. Prosimy rząd, aby dał nam żyć w pokoju”.

Więcej informacji na: www.compassdirect.org

Dan Wooding,продвижение

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.