TGIF_03.03.07 Przebaczenie drogą do wolności

Today God Is First

Logo_TGIF2

Baczcie, aby nikt nie pozostał z dala od łaski Bożej, żeby jakiś gorzeń, rosnący w górę, nie wyrządził szkody i żeby przezeń nie pokalało się wielu.
Hebr. 12:15

W biznesie i w życiu okazji do żywienia zgorzknienia za zniesione zło jest wiele. Stale pojawia się mnóstwo okazji do tego, aby wzrastać w zgorzknieniu z powodu relacji, które przynoszą zranienia i ból. Autor tego fragmentu Listu do Hebrajczyków przestrzega nas, abyśmy nie tracili łaski Bożej tak, że przyjmiemy jako reakcję na ból, zgorzknienie. Ostrzega nas przed tym, ponieważ wie, że zgorzknienie rośnie i rośnie aż do chwili, gdy ostatecznie zanieczyszcza wielu uwięzionych przez nie. Boża łaska nie będzie wtedy już miała większego wpływu na życie. Stajemy się nieskuteczni, niewrażliwi i duchowo martwi, a nawet możemy z tego powodu rozchorować się fizycznie.  Bóg nie żyje w zgorzknieniu, On żyje w łasce, On udziel łaski każdemu, aby wszyscy chodzili w łasce.

Kiedyś musiałem podjąć wyzwanie zajęcia się kimś, kto bardzo mnie zranił i musiałem podjąć decyzję: czy wybiorę zgorzknienie, czy wybiorę łaskę? Całkowicie naturalną tendencją było przyjęcie zgorzknienia, lecz Bóg dał mi odwagę do tego, aby wybrać łaskę. Wraz z tą łaską przyszła wolność ? wolność do kochania, a nawet zaakceptowania osoby, która była źródłem takiego bólu.

To jest prawdziwe miejsce, w którym moc Chrystusa najsilniej się ujawnia. Nie możemy żyć bez Jego nadnaturalnej łaski. Czy potrzebujesz Jego łaski dziś? Jest tutaj, gotowa na przyjęcie. Potrzeba odwagi, aby ją przyjąć i chodzić w niej. TO jest twój krok do wolności.

раскрутка сайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.