TGIF_10.12.07 Pragnienie Boga

Today God Is First

Logo_TGIF2

Bóg spogląda z niebios na ludzi, Aby zobaczyć, czy jest kto rozumny, który szuka Boga. Psalm53:3

 „Ja tego nie rozumiem, dlaczego mam do tego dojść. Jak mogę rzeczywiście korzystać?”

Taka była jego odpowiedź. W tym momencie zdałem sobie sprawę z tego, że tracę swój czas z tym człowiekiem, w którego zainwestowałem wiele w czasie jego chrześcijańskiej wędrówki. Często był jak roller coaster – raz na górze, a w kilka minut później na dole.

„Po prostu za mało pragniesz” skomentowałem przyjacielowi.

Za każdym razem, gdy ktoś musi przemyśleć i zbadać czy to, co Bożę jest dla niego korzystne, możesz wiedzieć, że nie jest wystarczająco spragniony Boga. Przypominam sobie taki czas, gdy byłem w bardzo trudnym miejscu. Otrzymałem kasetę od człowieka, który dał mi pewien wgląd w sytuację. Byłem na tyle spragniony, że byłem gotowy przelecieć 750 km, aby go znaleźć i dowiedzieć się więcej. Nie najlepiej stały wtedy moje sprawy finansowe, więc potrzeba było rzeczywistej wiary, aby się tego podjąć. Okazało się to być Bożym spotkaniem i stało się punktem zwrotnym w moim życiu.

Bóg spogląda na mężczyzn i kobiety, którzy pragną Go poznać. Gdy wierzymy, że wiemy już wszystko, co jest nam potrzebne, to znajdujemy się w niebezpiecznym miejscu. Bóg umieścił mężczyzn i kobiety o różnych doświadczeniach i obdarowaniach w Ciele Chrystusa, aby byli nam pomocni w naszej duchowej pielgrzymce. Potrzebna jest pokora serca, aby zdać sobie sprawę z tego, że możemy uczyć się od innych. Z łatwością można usprawiedliwiać naszą presję biznesową i zobowiązania czasowe, aby zdyskwalifikować takie możliwości.

системы продвижения сайтов

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.