TGIF_12.05.07 Znikający cień

Today God Is First

Logo_TGIF2

Człowiek jest podobny do tchnienia wiatru, dni jego jak cień mijają.
Psalm 144:4

Za każdym razem, gdy przelatuję nad wielkimi obszarami wody, wyobrażam sobie to, jak otwieram okno tego odrzutowca i wylewam filiżankę kawy do ogromnego zbiornika wody poniżej. Niewyobrażalny rozmiar oceanu w porównaniu z jedną małą filiżanką kawy, jest jak nasze życie w porównaniu do wieczności. Dlaczego więc tak wiele inwestujemy w gonitwę za tym, co chwilowe, wiedząc, że inwestycje dokonane tutaj mogą mieć tak wielki wpływ na naszą wieczność? Jest to wielki paradoks ludzkiego zachowania, a szczególnie chrześcijan.

Czy twoje biznesowe życie ma w sobie jakiś nadrzędny cel jako służba? To nie oznacza, że musimy być nieustannie zaangażowani w „chrześcijańską działalność”. Znaczy to tylko tyle, że powinniśmy być zajęci tym, do czego nas Bóg powołał a motywacją do tego powinno być posłuszeństwo danej misji. Nie pozwól na to, aby troski i zmartwienia codziennego życia uniemożliwiały ci wywieranie wiecznego wpływu na życie tych, których co dnia spotykasz. Szatan stara się utrzymywać naszą uwagę na problemach dnia dzisiejszego, odwracając ją od duchowych możliwości stających przed nami. On jest mistrzem spraw pilnych, a nie ważnych.

Przeto, bracia moi najmilsi, bądźcie wytrwali i niezachwiani, zajęci zawsze ofiarnie dziełem Pańskim, pamiętając, że trud wasz nie pozostaje daremny w Panu  (1 Kor. 15:58).

как продвинуть сайт в топ

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.