TGIF_13.12.07 Nieliczni wybrani przez Boga

Today God Is First

Logo_TGIF2

On wybawia cierpiącego przez jego cierpienie i otwiera jego ucho przez utrapienie. (BW)
Wyrwie utrapionego z utrapienia jego, a otworzy w uciśnieniu ucho jego. (BG)
Job 36:15

Urodził się z porażeniem mózgowym w Południowej Afryce. Z ledwością przeżył swoje narodzenie, nie umiał chodzić do czwartego roku życia. Jedną nogę miał dłuższą od drugiej, słabo mówił, trzęsły mu się ręce przez większość życia i nie panował nad nimi. Uczucie odrzucenia i zgorzknienia z powodu swego nieszczęścia pochłaniały go w czasie dorastania. W szkole był bity przez dzieci i generalnie odrzucony przez społeczeństwo.

W wieku 17 lat jego ojciec wziął swego syna na nabożeństwo z usługą uzdrawiania. Tej nocy, noga młodego chłopca urosła o 5 centymetrów. Nigdy więcej nie musiał już chodzić o kuli. Bradley spotkał Zbawiciela i zaczął wzrastać w intymnej społeczności z Nim. Bóg zaczął mówić do niego i pokazywać mu różne rzeczy. Modlitwa stała się źródłem jego pociechy i siły. Dziś ten młody człowiek podróżuje po całym świecie jako znany, międzynarodowy wstawiennik i założyciel szkoły modlitwy wstawienniczej. Literalnie tysiące godzin poznania o tym w jaki sposób Bóg mówi do Swoich dzieci zostały w niego i przez niego tchnięte.

Któregoś wieczoru Bradley wyszedł na środek w czasie spotkania około 40 wierzących na konferencji poświęconej prowadzeniu chrześcijańskiego biznesu i wręczył prowadzącemu kartkę. Był to ostatni dzień 40 dniowego postu autora tych rozważań. Przesłanie zawierało bardzo specyficzny opis tego, czego doświadczałem przez ostatnie dwa lata i co zaprowadziło mnie na tą konferencję. Nikt nie mógłby znać takich szczegółów i wiedziałem, że był to przekaz dla mnie. Był to cudowny „telegram od Boga”, dzięki któremu uzyskałem potwierdzenie i zachętę do dążenia tam, gdzie Bóg mnie prowadził. Bóg użył złamanego mężczyzny, aby przemówić do innego złamanego mężczyzny.

Boże drogi to nie nasze drogi. To jak On przygotowuje Swoich wojowników może wydawać się okrutne i bolesne, gdy trwa. On potrafi dyrygować wszystkim co się dzieje w twoim życiu, wtedy gdy wydaje się być najciemniej.

раскрутка

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.