TGIF_14.07.07 Postrzeganie to nie rzeczywistość

Today God Is First 

Logo_TGIF2

Ryk lwa, pomruk lwicy ustał i kły lwiąt skruszone.
Job 4:10

W biznesie reklamowym mamy takie powiedzenie: „postrzeganie jest rzeczywistością”, dla osoby, która ogląda nasze reklamowe przesłanie. Nie ma znaczenia czy publiczność wierzy w to przesłanie, że jest prawdziwe, tylko to, że postrzegają ją jako prawdziwą. Ich działanie będzie takie samo, bez względu na to czy wierzą, czy tylko spostrzegają ją.

Przeciwnik dusz naszych jest bardzo dobry w tej grze. Może doprowadzić do tego, że uznamy za prawdę to, co widzimy, choć to jest kłamstwo. Może wyglądać na to, że nie ma żadnego wyjścia z sytuacji. Może sprowadzić na nas wielki strach. Gdy kupimy jego kłamstwo, wierzymy tylko w to, co zdecydowaliśmy się przyjąć jako prawdę; zazwyczaj nie ma to żadnych podstaw prawdy. Tak było w przypadku Piotra, który rozglądał się po wzburzonych wodach, podróżując łodzią razem z pozostałymi uczniami. Na pierwszy rzut oka, to co zobaczyli wyglądało na duch i krzyknęli przestraszeni, choć w rzeczywistości było to Jezus.

Imię Szatan znaczy 'oskarżyciel’. Podróżuje tu i tam, oskarżając braci. Przede wszystkim to, co robi to stawianie przed nami imponującego frontu, za którym jest jednak słabym, bezzębnym lwem, którego przeznaczenie jest przygotowane w najgłębszej otchłani. On zna swoje miejsce, a jednak chce zabrać ze sobą tak wielu, jak to jest tylko możliwe; tak więc często podnosi głośny ryk, lecz niewiele gryzie.

Następnym razem, gdy pojawią się w twoim życiu takie wydarzenia, które stwarzają strach i obawy, przede wszystkim ustal ich źródło. Spojrzyj poza emocje i rozważ sytuację w świetle Bożego Słowa. Postrzeganie nie zawsze jest rzeczywistością.

поисковое продвижение расценки

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.