TGIF_23.07.07 Boskie zrządzenia

Today God Is First 

Logo_TGIF2

Oto Ja posyłam was jak owce między wilki, bądźcie tedy roztropni jak węże i niewinni jak gołębice.
Mat. 10:16

„Teraz Os przejmuje ten oddział. Będzie zarządzał wszystkimi jego działaniami od teraz. Powinniście wiedzieć, że ma on inną filozofię zarządzania niż to, cokolwiek do tej pory doświadczyliście. Ma biblijną filozofią zarządzania. Os, czy mógłbyś wyjaśnić, czego mogą się spodziewać z twojej strony w tym względzie?”  To były słowa wypowiedziane ostatnio przez naczelnego dyrektora, nie chrześcijanina, który zdecydował się rozszerzyć zakres mojej odpowiedzialności w firmie. Nigdy wcześniej nie rozmawialiśmy na temat spraw duchowych.

W każdym biznesowym dniu, ty i ja, będziemy mieli możliwość do stawania przed prezydentami, dyrektorami marketingu, sekretarzami czy innymi współpracownikami, aby stworzyć określoną chwilę. Gdy to się zdarza, jest to znakomita okazja, abyś był uważany za kogoś, kogo lepiej unikać. Możesz być postrzegany jako „religijny” czy „fanatyczny.” Jeśli tak jest, uważaj to za ogromny komplement, ponieważ mówi to, że pozostajesz poza tłumem.

I strzeżcie się ludzi, albowiem będą was wydawać sądom i biczować w swoich synagogach. I z mego powodu zawiodą was przed namiestników i królów, abyście złożyli świadectwo przed nimi i poganami. A gdy was wydadzą, nie troszczcie się, jak i co macie mówić; albowiem będzie wam dane w tej godzinie, co macie mówić. Bo nie wy jesteście tymi, którzy mówią, lecz Duch Ojca waszego, który mówi w was. (Mat 10:17-20).

Być może nigdy nie zostaniesz wychłostany za swoją wiarę, niemniej, możesz zostać doprowadzony przed innych, aby zdać sprawę z tego, w co wierzysz. Może się to zdarzyć przy automacie z napojami czy też w czasie drugiego śniadania ze współpracownikiem. Gdziekolwiek cię taka sytuacja zastanie, Duch Święty tylko czeka na możliwość, aby mówić przez twoje życie do tych, którzy powinni słuchać. Pytaj Pana, do kogo chce dziś mówić przez ciebie.

раскрутка сайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.