TGIF_27.07.07 Nasz Doradca

Today God Is First 

Logo_TGIF2

Lecz Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w imieniu moim, nauczy was wszystkiego i przypomni wam wszystko, co wam powiedziałem.
Jn. 14:26

Jechałem autostradą zniechęcony spotkaniem, które się właśnie odbyło. Firma byłego pracodawcy chciała zastąpić moje usługi i mojej firmy świadczone na ich rzecz. To było jedno z kolejnych trudnych zdarzeń ostatnich miesięcy. W czasie jazdy zaczęły pojawiać mi się w głowie pewne słowa: żadna broń ukuta przeciwko, tobie nic nie wskóra.
Nie byłem w stanie powiedzieć, skąd te słowa pochodzą, poza tym, że wiedziałem, że Duch Święty mówi je do mnie i wiedziałem, że są gdzieś w Biblii. Wiedziałem, że są w Starym Testamencie.

Gdy wróciłem do mojego biura, szukałem w konkordancji według słowa klucza i znalazłem ten wers: Żadna broń ukuta przeciwko tobie nic nie wskóra, a każdemu językowi, który w sądzie przeciwko tobie wystąpi, zadasz kłam.(Is. 54:17a).

Jezus powiedział, że Duch Święty przypomni nam to, co chce, abyśmy wiedzieli. Czasami jest tak w życiu, że Duch Święty mówi do twojego ducha słowa, które mają zachęcić lub dać coś, czego w danej chwili potrzebujesz. Jest to jedna z ról Ducha Świętego w życiu wierzących. Im lepiej znasz Boże Słowo, tym częściej będziesz przypominał sobie wersety, które Duch Święty będzie przynosił ci na pamięć w danej sytuacji. Studiuj Boże Słowo i pozwól Duchowi Świętemu przypominać ci te rzeczy, które On chce tobie uświadomić.

aracer

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.