TGIF_27.11.07 Stała łączność

Today God Is First

Logo_TGIF2

Daj mi o świcie doznać łaski twojej, Bo tobie ufam! Wskaż mi drogę, którą mam iść, Bo ku tobie podnoszę duszę moją!.
Psalm 143:8

Dwa największe wynalazki moich czasów to laptop oraz e-mail. Laptop oznacza, że nie muszę już więcej być uwiązany do jednego miejsca, aby być produktywnym w swym biznesowym życiu. E-mail zaś, pozwala na utrzymywanie łączności z ludźmi z całego świata jednym przyciśnięciem palca.

Najbardziej frustruje mnie to, gdy jedna z tych rzeczy nie działa. Czasami nie można połączyć się z siecią i nie jestem w stanie korzystać z elektronicznej poczty, a czasami nie naładuję dobrze laptopa i akumulatory wyczerpują się w czasie podróży, na przykład w samolocie. W obu przypadkach nie jestem w stanie korzystać z tych źródeł, które pozwalają mi na wypełnienie mojego powołania w pracy.

Poranny czas z Bogiem jest bardzo podobny do tych sytuacji. Bóg wylewa swoje słowo do mojego ducha i jestem ponownie ładowany, co ma ważny wpływ na cały dzień. Pozwala mi to na słyszenie tego cichego głosu, który kieruje moimi krokami, gdy pojawiają się największe sposobności. Jeśli nie chcę „łączyć się” to ryzykuję, że będę musiał korzystać z własnych sposobów wypełnienia codziennych obowiązków. Ten czas daje Bogu możliwość mówienia do mojego ducha tego, co On pragnie dla mnie na każdy dzień, mnie zaś umożliwia skupienie się na Bożych celach, a nie na własnych.

Jedynym sposobem na poznanie kogoś jest spędzanie z nim czasu. Jedynym sposobem na rozpoznanie głosu innej osoby jest słuchanie tego głosu często. Dawid, autor tego psalmu, był wojownikiem, królem i biznesmenem. Rozumiał dobrze zasadę porannego komunikowania się z Bogiem. Te poranki pozwalały mu na łączenie się z Bożą miłością i odnowienie zaufania do Niego, oraz usłyszenie tego, gdzie Bóg kieruje jego życie. Czy nie powinniśmy robić tak samo?

оптимизация интернет магазина

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.