TGIF_28.11.07 Cuda i znaki dzis

Today God Is First

Logo_TGIF2

I umilkło całe zgromadzenie, i słuchali Barnaby i Pawła, gdy opowiadali, jakie to znaki i cuda uczynił przez nich Bóg między poganami. Dz.15:12

„Przez 19 lat byłem pastorem, zanim założyłem własną działalność” powiedział mężczyzna siedzący naprzeciwko przy stole, gdy jedliśmy wspólnie obiad. To, co spowodowało, że pastor stał się biznesmenem było zarówno poruszeniem Bożym, jak i atakiem przeciwnika.

Byłem pastorem pewnej denominacji, które nie uchwyciła całego Słowa Bożego. W pewnym czasie miałem poważne problemy zdrowotne, byłem już na granicy skierowania do szpitala. Szukałem Boga w tej sprawie czy rzeczywiście jest Bogiem uzdrowienia czy Jego Słowo ma zastosowanie we wszystkich dziedzinach życia jak to było w pierwszy kościele. Następnego dnia miałem pójść do szpitala. Tej nocy wołałem do Pana, postawiłem się Mu z Jego Słowem, pytałem Go czy ciągle czyni dziś cuda. Wtedy właśnie włączyłem telewizor i zobaczyłem głoszącego ewangelistę. Dokładnie w tej chwili przestał głosić, spojrzał w telewizyjną kamerę i powiedział te słowa: 'Wśród oglądającej publiczności jest mężczyzna, który był pastorem przez wiele lat i zmaga się teraz z tym czy Bóg uzdrawia dziś. Jego denominacje nie wierzy w to, że Bóg to robi. [Nawet wymienił nazwę denominacji.] Bóg uzdrawia cię w tej chwili, aby pokazać ci, że Jego uzdrowienie jest na dziś, a ty masz wiedzieć o tym, że Jego Słowo jest prawdziwe dziś tak samo, jak to było w pierwszym kościele’ .

Mój przyjaciel był w szoku. Ten ewangelista nie mógł go opisać dokładniej, gdyby siedział w razem z nim w jednym pomieszczeniu. Bóg uzdrowił go tej samej nocy i nie musiał już iść do szpitala. Został zmuszony do tego, aby stanąć przed swoim kościołem i złożyć świadectwo działania Bożej mocy w jego życiu. Szybko został zwolniony z pozycji pastora w tym kościele i to doprowadziło go do założenia własnej działalności.

Tak często, gdy doświadczamy Boga w głębszy i większy sposób przychodzą prześladowania nie ze świata, lecz od tych, którzy są najbliżsi nam. Religijna społeczność prześladowała Jezusa. Został odrzucony przez jednego ze Swoich uczniów. Niemniej jednak, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że odrzucenie było konieczne, aby Bóg wykonał Swoje dzieło przez Jezusa.

Bóg doprowadzi każdego z nas do kryzysu wiary, aby sprawdzić w co rzeczywiście wierzymy. Dla mojego przyjaciela było to doświadczenie Boga w nowy sposób. Później musiał zostać sprawdzony w tej wierze, aż do utraty pracy.

Czy doświadczyłeś już Boga w całym swoim życiu?
Czy są takie dziedziny, co do których uważasz, że Bóg dziś nie działa?
Zanim zdyskontujesz Boga, szukaj Go z całego serca. Możesz zostać zaskoczony tym, co odkryjesz.сайт

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.