TGIF_30.07.07 Szukający Pana

Bóg spogląda z niebios na ludzi, Aby zobaczyć, czy jest kto rozumny, Który szuka Boga
Psalm 53:2

Czy jesteś kobietą, mężczyzną szukającym Boga? Pan lubi przyglądać się tym z Jego dzieci, które naprawdę rozumieją znaczenie życia i to, dlaczego tylko jedna rzecz w życiu jest cenna – szukać Samego Boga.

Zawsze wiem, kiedy nie szukałem Boga. Troski tego życia, pilne nad ważnym i drobne irytacje – to są symptomy życia, które nie trwa w obecności Bożej. Czy rozumiemy, czy naprawdę rozumiemy? Jest to pytanie, które Bóg stawia przed każdym z nas dzisiaj. Jeśli rozumiemy, to dlaczego dzień po dniu spędzamy czas na trudzeniu się nad tym i niepokojeniu o to, co nie jest ważne? Czy potrafimy ustanowić w naszym życiu właściwe granice, które nie pozwolą na to, abyśmy byli nieustannie okradani z naszego czasu z Panem? Jest to poważne wyzwanie w tym świecie, który wrzeszczy do nas: „działaj, działaj!”

Czy masz stały czas szukania Boga? Czy jesteś oddany rozwijaniu intymności z twoim Panem, której On tak pragnie? Jeśli nie, proś Go jeszcze dziś, aby pomógł ci w tym. Jest to pragnieniem Jego serca. Proś go, aby sprawił, że będzie to pragnieniem również twojego serca. Wtedy pokażesz Mu, że rozumiesz i będziesz człowiekiem, który szuka Boga.

оптимизация поисковые системы продвижение

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.