Twoje dzieci mogą prorokować#Toronto

Jedna z pierwszych osób w naszym zborze dotknietych w noc, gdy rozpoczelo sie przebudzenie byla Nancy Westerbergb, dziecko naszego pastora.#


Jedną z pierwszych osób w naszym zborze dotknietych w noc, gdy rozpoczelo sie przebudzenie byla Nancy Westerbergb, dziecko naszego pastora. Mój mąz, Bill, senior pastor naszego zboru, lekko dotknąl ją z tylu glowy. Drobne cialo Nancy podalo na podloge, a jej nogi zaczely bebnic, zwijając dywan. Skoczyla na nogi zlapala mnie za reke i „przetanczyla ze mną ” przez cale pomieszczenie, wyczerpując mnie i znajdując sobie inną ofiare. Ciągnąca sie trzy lata depresja opuścila ją i nigdy juz nie byla taka sama, jak przedtem. Obecnie jest jednoosobową krucjatą angazującą dzieci i mlodziez w przebudzenie.


W sześc lat póLniej Rzeka plynela poteznie wśród dzieci w naszym zborze. Pierwszym krokiem Nancy byla modlitwa o prowadzenie. Odkryla program nauczania szkólek niedzielnych Mark’a Harper’a, SuperChurch, i zaczela nauczac dzieci na temat: „przebudzenie – wlącznie z manifestacjami. Teraz niemal kazdy dzieciak i mloda osoba w naszym kościele „nasiąka” regularnie w obecności Bozej i funkcjonuje w grupie modlitewnej wraz z doroslymi.


W kazdy niedzielny poranek, na godzine przed zgromadzeniem, Nancy spotyka sie na wspólnej modlitwie wstawienniczej z dziecmi, mlodziezą i doroslymi – w towarzystwie bebnów! Siedzą w kólku uderzając w bebny i odbierając od Boga prorocze obrazy i budujące slowo.


Ostatnio pewna kobieta z Anglii przeplynela Atlantyk, aby spotkac sie z Nancy i nauczyc sie tego, co Nancy robi, aby pomóc dzieciom znaleLc sie w Rzece. Kobieta byla zdumiona, gdy grupa mlodziezy zebrala sie wokól niej i zaczela modlic sie proroczo, poruszając ją do lez dzieciecą wrazliwością na Ducha Świetego i proroczą dokladnością.

Nancy nie przyjmuje uznania. Przez lata ona, jak i wszyscy z naszego zespolu, nie byliśmy w stanie wydac z siebie tego typu owoców. Zawdzieczamy to wszystko obecności Ducha Świetego, który uczy nas, a Nancy jest uczniem. Niezadowolona z oglądania kolorowych obrazków dzieciecych, nauczyla sie tego, ze nie ma czegoś takiego jak mlodziezowy Duch Świety! Doszla do wniosku, ze skoro dzieci mogą byc zbawione i napelnione Duchem Świetym, to mogą one sluchac Boga i plynąc w darach Ducha Świetego. Na kazdym zgromadzeniu zacheca dzieci do tego, aby braly w nich udzial. A my uczymy sie, ze Duch Świety moze poteznie uzywac dzieci.


Czesto dzieci ponizej lat -nastu, pokornie podchodzą do pastora i dzielą sie wizją czy slowem, o których sądzą, ze otrzymują je od Boga. Nie jeden raz zgromadzenie zostalo zmienione przez slowo dzieci. Dzieci równiez zbierają ofiary. Jeden maly chlopczyk modlil sie niewinnie do mikrofonu modlitwą, która siegnela do dna: „Jezu, pomóz zebrac nam wiecej pieniedzy dla naszego kościola,” a zgromadzenie opróznilo kieszenie i portfele.

Ostatniej niedzieli, gdy dorośli zgromadzili sie wokól mezczyzny, aby modlic sie o niego, Tylor, jeden z

nastolatków wychowanych pod reką Nancy, podzielil sie proroczym slowem, które bylo blogoslawienstwem nie tylko dla tego czlowieka, lecz równiez dla pozostalych doroslych. Niewiele bylo potrzeba, aby, wówczas 11 letni, Tylor zacząl jeLdzic wraz z nami w swym wlasnym wyścigu do rozszerzania ognia w innych kościolach w naszym okregu. Stojąc przed zebranymi 300 obcymi osobami, Tyler dzielil sie: „Nasz kościól zwykle sie nudzi…”


Ej chlopie, i mial racje! Wzdrygam sie na samą myśl jak nudno byloby dalej, gdyby nie to cudowne wylanie Ducha Świetego, które nie tylko przyszlo do Toronto, lecz i do naszego kościola.


Twoje dzieci równiez nie muszą siedziec z tylu zajmując sie kolorowaniem obrazków, niech sie w to bawią w domu. One mogą prorokowac, modlic sie o doroslych i świadczyc swym przyjaciolom w pelni zaangazowane w wylanie Ducha. Wszystko czego im potrzeba, to twoja wiara w to, ze Bóg moze uzywac ich, oraz zacheta do tego.

Ten numer magazynu poświecony jest temu tematowi. PRZEBUDZENIE; NASTEPNE POKOLENIE. Znajdziecie tutaj świadectwa i artykuly, które wprowadzą was w zdumienie. Mlodzi ludzie, których zycie zostalo w tym przebudzeniu zrewolucjonizowane przez Pana Jezusa piszą coś o sobie. Gdy bedziesz czytal, zaczniesz zdawac sobie sprawe z tego, ze przebudzenie nie jest tylko dla doroslych, lecz, ze dzieci i mlodziez są poteznie rozpalani obecnością Bozą. Moze zacheci cie to do wprowadzenia równiez twoich dzieci do Rzeki, aby diabel ich nie wabil do swojej.

PrzychodL Duchu Świety! Tak wiele mamy do nauczenia sie!


Ciągle w Rzece,

Melinda

поисковая продвижение сайтов

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.