Codzienne rozważania_10.04.2014 Co robię

Cecil_EV

Pastor Cecil A. Thompson

Lecz gdy do ciebie przemówię, otworzę twoje usta i wtedy im powiesz: Tak mówi Wszechmocny Pan: Kto chce słuchać, niech słucha, a kto nie chce słuchać, niech nie słucha – gdyż to dom przekory” (Ez 3:27).

Dzień po dniu nieustannie modlę się i obserwuję jaki temat mogę wykorzystać na kolejne rozważania. Umówmy się, po napisaniu pond 3000 postów w ciągu ostatnich 12 lat, konieczne jest boskie prowadzenie, co pisać.

Kiedy myślę nad tą sprawą, natychmiast przypomina mi się, że ta służba nie należy do mnie, ona należy do Boga. Potwierdza to duża ilość osób, które reagują na coś, co wysłałem w poprzednich miesiącach, że tego właśnie potrzebowali w danym dniu.

Będę więc nadal modlił się i czekał na Pana. To On otwiera moją pamięć, przywołuje zdarzenia z przeszłości, bądź ożywia fragmenty Pisma mocą Bożą.

Wolę raczej jąkać się i plątać, polegając na Panu, niż głosić z wielką elokwencją opierając się na własnych możliwościach. Drogie dusze, które czytacie, chcę abyście wiedziały, że modlę się o to, aby Bóg wzmocnił was w waszej drodze z Nim.

Niech was Bóg błogosławi obficie, gdy wy błogosławicie innych słowem i czynem!

– – Pastor Cecil

раскрутка

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.