Naród nazwany Moim Imieniem

20 lipca 2010

Robert Ricciardelli

Od redaktora: W poniższym przesłaniu Robert Ricciardelli przekazuje prorocze wyjaśnienie wstrząsów, które obecnie mają miejsce na całym świecie i wyjaśnia, co Bóg robi w tym czasie powszechnej niepewności w kościele. Zauważa, że znajdujemy się w „okresie szybkiej zmiany” i opisuje jaka jest nasza osobistą odpowiedzialność w tym czasie. Robert jest proroczym sługą, biznesmenem i założycielem Converging Zone Network, społecznościowej strony mającej na celu rozpowszechniania królestwa Bożego na poziomie globalnym przez wymianę myśli, produktów, usług, szkolenia.

Czy naród może być zrodzony w ciągu jednego dnia? Wy jesteście narodem, jesteście ludźmi, moimi ludem, ponad Ameryką i nacjonalizmem, ponad wszelkimi narodami, jesteście ludem nazwanym moim imieniem. Te wstrząsy odczuwane na całym świecie są Moim dziełem.  Wielu z was pyta: „Panie, gdzie jesteś w tym wszystkim? Czy nie modlimy się? Gdzie Ty jesteś pośród tych wszystkich wyzwań? Gdzie jesteś wśród moich problemów?”

Powtarzam: Jestem w nich, wokół nich i wiele z nich wywołuję.

Te chwilowe wstrząsy spowodują wieczne przebudzenie tych, którzy będą słuchać Mojego głosu. Nie budowałem wielu z tych rzeczy, które zostały zbudowane przez człowieka. To, co Ja zbudowałem niewielu zauważa i zrozumie. Oczy, które nie widzą, zobaczą. Uszy, które nie słyszą, zaczną słyszeć Mój głos. Mój głos będzie rezonował ponad hałasem zamieszania i ponad bankructwem religii. Powstały fałszywe centra, a nie rozpoznano Mnie jako centrum; Ja jestem centrum. To co zostało stworzone i nazwane „Moim Imieniem” jest bardzo odległe do tego kim Ja jestem i nie jest w stanie utrzymać Ja Jestem. Moje królestwo stale rozszerza się a Moja chwała wypełni każdą szczelinę ziemi.

To, co było dobre w przeszłości, nie zaprowadzi was do tego, co Ja mam najlepszego w przyszłości. To, co dobre często są wrogiem tego, co najlepsze.

Jest to okres szybkiej przemiany, jest jak potężny wiejący wiatr. Czy dostrzegasz to? Czy czujesz to? Czy uchwycisz go, gdy w tym okresie przemian wieje z północy, południa, wschodu i zachodu? Gdy moje wiatry wieją, fałszywe centra muszą zniknąć. Te religijne ściany zawalą się, systemy sprzeczną z Moją wolą będą wystawione na działanie Mojej woli.

Moi ludzie zostaną pociągnięci pod jeden sztandar i jedno Imię, Imię, które jest ponad wszelkie imię. Zwracam wszystko Sobie. Istniejący w Moim królestwie pozerzy zostaną ujawnieni, a ambasadorzy Mojego Królestwa i Mojej miłości powstaną i będą wypuszczeni w mocy. Moje światło w nich będzie wzrastać, ponieważ więcej ciemności jest wypuszczane.

Naród Mojej miłości i substancji niebios może teraz kochać Mnie i kochać siebie nawzajem w nadnaturalnej obfitości. Moje królestwo przychodzi, Moja wola będzie wykonana na ziemi jak to jest w niebie.

Uchwyćcie Mój wiatr, uchwyćcie Moją przemianę, obserwujcie, czekajcie a następnie idźcie tak, jak prowadzę. Ten naród, Moi ludzie, nigdy już nie będzie ten sam i nie może pozostać taki sam, ze względu na to, co Ja robię i co będę robić.  Pytacie o dużo różnych rzeczy. Ja dałem wam te pytania, aby ujawnić fałszywe fundamenty, które związują was. Ja ogłaszam, że te fundamenty już więcej nie będą was wiązać.

Pokazywałem wam w przeszłości, co macie robić, lecz strach was ogarnął.

Teraz strach przed tym, że minie was to, co ode Mnie najlepszego, pokona cały poprzedni strach. W miarę trwania podróży do przodu, moja miłość i przeznaczone dla was Moje zadanie będą napędzać was przez wszelkie zranienia i trudności.

Moja chwała, która została w was zapieczętowana, będzie wam objawiona i przez was widoczne będzie w przemianach. Atmosfera będzie zmieniać się dzięki Mojej chwale. Dokądkolwiek pójdziecie, Ja pójdę a tam, gdzie Ja pójdę, wy pójdziecie. Okoliczności oraz żywioły skłonią się przed Moją nadnaturalną istotą. Moje wieczne ziarno, które jest w Was będzie zbierać wieczne żniwo, a to żniwo zarówno jest już tutaj, jak i przybliża się.

Ziarno, które jest w was nie może umrzeć, lecz jego wzrost może być tylko opóźniany zanim osiągnie dojrzałość. Dojrzałość na pewno przyjdzie, gdy te utrudnienia zostaną zdemaskowane i usunięte. Pozwólcie się zabrać tam, gdzie Ja chcę, a Ja zrobię to, co tylko Ja mogę zrobić, aby wypełnić wszystko, cokolwiek zaplanowałem dla was w nadchodzących dniach.

Wy jesteście narodem królów i kapłanów. Sięga to poza wasz naród i dotyczy Mojego narodu, składającego się z ludzi każdego narodu, rasy i kreda. Zostaliście zrodzeni z wysokości i wy jesteście ambasadorami Mojej miłości dla tego świata, który Mnie potrzebuje.

продвижение

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *