TGIF_03.08.07 Aniołowie w miejscu pracy

Today God Is First 

Logo_TGIF2

Nie dosięgnie cię nic złego I plaga nie zbliży się do namiotu twego, Albowiem aniołom swoim polecił, Aby cię strzegli na wszystkich drogach twoich.
Psalm 91:11-12


Przez lata Sergis prowadził swój mały biznes handlowy w sklepie lokalnego centrum handlowego. Co tydzień zaglądał do niego gość, aby zabrać procent z utargu. To nie był jego najemca; mafia przejęła kontrolę nad jego małym sklepikiem. Dzięki służbie pracujących chrześcijan Sergis poznał Chrystusa i Bóg zaczął głęboką pracę w jego życiu. Pewnego dnia zdecydował, że nie będzie więcej dawał Bożych pieniędzy mafii. Kilka dni później złożyli mu wizytę „przyjaciele”. Porwali go, zawiązali oczy i umieścili w więziennej celi znajdującej się w samym środku kontrolowanego przez mafię budynku. Sergis siedział później w celi zniechęcony. Dwoje drzwi obstawionych strażami dzieliło go od wolności. Nagle, w samym środku nocy obudził go głos mówiący:”Wstań i chodź za mną”. Sergis został obudzony naprawdę, w ciele, przez anioła, którego Bóg posłał, aby go uwolnić. Anioł otworzył drzwi, podczas gdy straże spały dalej. Wyszli razem cicho omijając straże na wolność. Sergis natychmiast udał się do wierzących braci, aby podzielić się z nimi tym cudem, który właśnie się zdarzył.
Ta prawdziwa historia jest żywym dowodem tego, że służymy Bogu, który ciągle czyni cuda na rzecz swoich sług. Proś Boga o cud, którego dziś potrzebujesz.
работа продвижение сайтов

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.