TGIF_08.09.07 Walka duchowa

Today God Is First

Logo_TGIF2

Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi  władzami, ze  zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w  kręgach niebieskich
Ef. 6:12

Moja żona wyszła z toalety znajdującej się w porcie lotniczym, wyglądała jakby miała zwymiotować. Właśnie mieliśmy podejść do punktu kontroli celnej, gdy zatrzymała się.
„Czuję się okropnie, to tak nagle się stało. Nie wiem, może nie powinniśmy jechać?” spytała. Mieliśmy się udać w trwającą całą noc podróż, aby spotkać się ze pewną grupą chrześcijan działających z pracownikami, aby ewentualnie podjąć projekt współpracy.
Ważne było dla mnie, aby była tam ze mną, lecz czuła się tak źle, że prawdopodobnie podróż w jej stanie byłaby bardzo nieprzyjemna.
„Może masz rację. Być może nie powinnaś jechać.”
Byliśmy oboje rozczarowani. Zaczęliśmy przenosić moje rzeczy do mojej torby. Pomodliliśmy się razem i skierowali w stronę drzwi. Byłem rozczarowany, zakłopotany i nieco zły.
„Panie, nie wiem, o co chodzi. Jeśli nie ma w tym twojej ręki, sprzeciwiam się temu w Imieniu Jezusa. Modlę się o uzdrowienie Angy teraz i związuję tego ducha niemocy”
W dziesięć minut później stanąłem przed wejściem, a gdy czekałem na kontrolę, spojrzałem i zobaczyłem Angie.
„Jadę. Nadal pytałam, czy powinnam jechać i głos powiedział: 'Nie’. Zmieniałam zdanie trzy razy, lecz ostatecznie zdecydowałam, że nie jestem martwa i powinniśmy się udać w tą podróż razem”.

Wsiedliśmy do samolotu i w ciągu kilku minut symptomy choroby całkowicie minęły. Symptomy były fałszerstwem. Wszystko było w porządku przez całą resztę podróży. Jej obecność ze mną miała krytyczne znaczenie, ponieważ stało się to głównym punktem zwrotnym w mojej duchowej podróży. Musiała przeżyć to, co ja miałem dopiero przeżyć.

Istnieje rzeczywistość duchowa i fizyczna. Ta duchowa obejmuje dwie moce: jedna jest dobra, druga zła. Musimy zdać sobie sprawę z tego, że to, co duchowe jest bardziej rzeczywiste niż to, co fizyczne. Szatan ma swoich agentów na świecie, których zadaniem jest psuć Boże plany. Musimy rozeznawać sytuacje, gdy tak się dzieje.
Módl sie o to, abyś miał duchowe oczy i uszy, abyś umiał rozeznawać te działające dziś duchowe moce.
продвижение сайтов реклама

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.