TGIF_13.08.07 Wierność Boża

Today God Is First

Logo_TGIF2

Pan jest wierny wszystkim Swoim obietnicom i kocha tych, których stworzył. Podtrzymuje wszystkich upadających I podnosi wszystkich zgnębionych.
Ps. 145:13b-14

Czy miałeś kiedyś kontakt z kimś, kto jest wierny? Wiesz o tym, że możesz polegać na tym, co taki człowiek powiedział. Nauczyłeś się tego, że jego słowa są całkowicie godne zaufania. Jeśli powiedział, że zadzwoni, to zrobi to; jeśli powiedział, że będzie gdzieś o określonej godzinie, jest tam. A tak naprawdę, to gdy się spóźnia, zaczynasz się zastanawiać czy może miał wypadek, ponieważ spóźnienie jest tak niezgodne z jego naturą. Wspaniale mieć przyjaciół, którzy są wierni.

Bóg jest wierny. Jest wierny w wypełnianiu obietnic Swego Słowa. Czasami wydaje nam się, że Bóg nie jest wierny, ponieważ wygląda na to, że nie spełnił jakiegoś naszego pragnienia. Czasami myślimy, że nie jest wierny, gdy kryzysowe wydarzenie wydaje się tak mówić o Bogu. Wówczas musimy pamiętać, że Bóg bardziej jest zainteresowany ostatecznym osiągnięciem celu życia każdego wierzącego niż spełnianiem pragnień. Czasami stąd biorą się trudności.

Biblia pełna jest zapisów Bożej wierności, której często towarzyszyły trudności. Wyprowadził Józefa z niewoli, aby go potężnie używać w narodzie. Uwolnił lud z Egiptu i wprowadził ich do Ziemi Obiecanej. Dał Abrahamowi syna obietnicy na starość jego życia. Uwolnił Dawida od jego wrogów i zrobił z niego króla. Historia za historią uczymy się Bożej wierności.

Czy jesteś wiernym mężczyzną, kobietą? Miejsca pracy potrzebują wiernych ludzi. Zbadaj swoje życie jeszcze dziś i zapytaj Boga, czy byłeś wierny w tym, co ci powierzył.

продвижение по трафику в курске

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.