TGIF_13.10.07 Pokrzyżowane plany

Today God Is First

Logo_TGIF2

Lecz książę anielski królestwa perskiego sprzeciwiał mi się przez dwadzieścia jeden dni, lecz oto Michał,  jeden z pierwszych książąt anielskich, przyszedł mi na pomoc, dlatego ja zostawiłem go tam przy księciu anielskim królestwa perskiego,
Daniel 10:13

Wyleciałem o 5:00 rano do innego miasta, aby zapoznać się z możliwością połączenia inicjatyw w służbie z inną organizacja. Miałem tylko około godziny, aby się spotkać z zarządem. Dostałem się z lotniska do miasta i taksówką na miejsce. Świetnie – pomyślałem, bez pudła, jestem tu godzinę wcześniej. Zapytałem o miejsce spotkania. Nie było żadnych informacji o takim spotkaniu, pomimo że miałem się skontaktować w tym hotelu. Wykonałem kilka telefonów, na darmo. Co przegapiłem? Nadal starałem się kogoś znaleźć. Półtorej godziny później zadzwoniłem do mojej żony. Znalazła list i wydawało się, że spotkanie mogło być w centrum. Wziąłem taksówkę i dotarłem na miejsce.

Przykro mi, proszę pana, ale nie ma biur na 72 piętrze tego budynku”.
To niemożliwe, w liście jest coś innego”.

Ze względu na upór z mojej strony, pozwolono mi wejść. Wyjechałem na siedemdziesiąte drugie piętro. Nic, tylko beton. Zakłopotany zadzwoniłem ponownie do żony. Skontaktowaliśmy się z kimś, kto dał nam numer do jeszcze kogoś innego. W końcu udało się zlokalizować miejsce spotkania. Wsiadłem do samochodu na następną przejażdżkę za 30 $. Czterdzieści pięć minut później taksówkarz zgubił się. Zatrzymaliśmy się przed pralnią i kierowca pytał o ulicę. Złość mi już przeszła i śmiałem się z całej sytuacji. Kilka minut później dotarliśmy do miejsca przeznaczenia; trzy i pół godziny po wyznaczonym czasie spotkania.

Plany nie zawsze idą tak, jak tego byśmy chcieli. Czasami zdarzają się jakieś utrudnienia mające jakiś cel. Zmagamy się z duchową rzeczywistością, dzięki czemu zdajemy sobie sprawę z tego, że faktycznie trwamy w duchowej walce, a czasami te utrudnienia chronią nas. Po rozejrzeniu się w sytuacji, wierzę, że zostałem ochroniony przed uczestnictwem w tym spotkaniu. Niemniej jednak wytrwałość i Boża łaska pozwoliły mi spotkać się z tymi ludźmi i ważne inicjatywy pojawiły się wskutek krótkiego czasu jaki tam mogłem być.

Następnym razem, gdy twoje plany zostaną pokrzyżowane, zacznij pytać, co stoi za katastrofami. Proś Pana o rozeznanie tego, co się dziej. Tak jak Pan objawił Danielowi, pokaże również tobie, co stoi za takimi zdarzenia.

раскрутка сайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.