TGIF_16.07.07 Przejmowanie dziedzictwa

Today God Is First 

Logo_TGIF2

Gdy synowie Dana utracili swoją posiadłość, wyruszyli na wojnę przeciwko Leszem, zdobyli je ….
Joshua 19:47


Jakie duchowe dziedzictwo zarezerwował Bóg dla ciebie? Gdy Bóg powiedział Izraelitom, że mają zająć Ziemię Obiecaną, nie zostało im to podane na złotej tacy. W rzeczywistości musieli stoczyć 39 bitw, aby zająć ziemię, którą im Bóg obiecał. Potrzeba było połączonego wysiłku Boga i Izraelitów, aby zaangażować i pokonać wrogów kontrolujących tą ziemię.

Bóg dał tobie i mnie duchowe dziedzictwo, które musi zostać zdobyte w niebieskich okręgach. Pewien mój drogi przyjaciel i mentor po pewnym czasie obserwacji mojego życia doradzał i powiedział tak: „Pan dał ci duchowe dziedzictwo. Tym dziedzictwem są relacje i właśnie dlatego te relacje będą najbardziej atakowanym przez wroga miejscem. Przeciwnik zawsze uderza na te miejsca, które mamy odebrać jako nasze dziedzictwo. Musisz chodzić w wierności, posłuszeństwie i Jego sprawiedliwości w tym, jak będziesz te relacje traktował”. Były to słowa mądrości, które od tej pory prowadzą moje drogi. Pan udowodnił, że były prawdziwe.,

Jakie duchowe dziedzictwo Pan zarezerwował dla ciebie? Jakie obszary twojego dziedzictwa musisz przejąć? Przeciwnik dusz naszych nie chce, abyś objął to dziedzictwo. Włóż pełną zbroję i zacznij walkę w posłuszeństwie wobec tych dziedzin, do których objęcia Bóg cię powołał.

aracer

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *