TGIF_19.10.07 Czy masz w sobie sól?

Today God Is First

Logo_TGIF2

Albowiem każdy ogniem będzie osolony.
Mk 9:49

Jezus do przekazywania zasad Królestwa Bożego używał przypowieści . Powiedział, że życie każdego wierzącego powinno mieć taki sam wpływ na świat, jakie ma sól na jedzenie. Sól nadaje jedzeniu smak i wyciąga z niego to co najlepsze, równocześnie służy jako konserwant.

Jak chrześcijanin może mieć w sobie sól? Przez ogień. Bóg wie, że każdy wierzący potrzebuje pewnego stopnia próby ognia po to, aby Chrystusowa wonność manifestowała się przez niego. Nie możemy mieć w sobie soli bez głębokiej pracy ognia Ducha Świętego w naszym życiu. Ogień oczyszcza wszystko, co nie pochodzi od Chrystusa, usuwa wszelkie nieczystości, które uniemożliwiają nam ujawnianie się przez nas Jego natury.

Weselcie się z tego, mimo że teraz na krótko, gdy trzeba, zasmuceni bywacie różnorodnymi doświadczeniami, ażeby wypróbowana wiara wasza okazała się cenniejsza niż znikome złoto, w ogniu wypróbowane, ku chwale i czci, i sławie, gdy się objawi Jezus Chrystus. (1 Ptr 1:6-7)

Czy jesteś słonym chrześcijaninem? Jeśli nie, módl się, ponieważ niedojrzałość jest niechętna tej modlitwie. Módl się, aby Bóg cię posolił, a to wywoła chwałę i uwielbienie przy tronie Bożym.

aracer.mobi

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.