TGIF_30.12.07 Dar wstawiennika

Today God Is First

Logo_TGIF2

Bo zapewne słyszeliście o darze łaski Bożej, która mi została dana dla waszego dobra, że przez objawienie została mi odsłonięta tajemnica, jak to powyżej krótko opisałem.
Ef. 3:2-3

W okresie narzeczeństwa przeżyliśmy z żoną wiele niezwykłych umizgów i szczęśliwych chwil, których Bóg używał, aby potwierdzić naszą więź. Kiedy już zapowiedziane było wesele Angie poszła na „wedding shower” (dosł. „ślubny prysznic” – amerykański zwyczaj obdarowywania przez przyjaciół narzeczonych – przyp.tłum.) zorganizowany przez licznych przyjaciół z miasta, w którym mieszkała.

Jedna z jej przyjaciółek znana była ze swojej wstawienniczej modlitwy. Gdy Angie przyjechała na to spotkanie, wręczyła jej z przepraszającą miną ozdobną papierową torebkę mówiąc: „Mam taki niezwykły prezent dla twojego męża. Nie mam pojęcia dlaczego czułam, że mam to kupić dla niego. Mój mąż uważa, że jestem szalona dając takie coś na prezent ślubny, ale byłam pod tak silnym wewnętrznym naciskiem, żeby to kupić. Oto, proszę”.

Angie zajrzała do środka i wyjęła futrzastego stwora. Gdy zobaczyła, co to jest wybuchnęła śmiechem. Była to „beanie baby” (seria wypychanych fasolką lub plastykowymi grudkami laleczek ? przyp. tłum.) nazwana „Ostrich” („Struś”)

Skąd wiedziałaś? – wykrzyknęła.
Co? – zapytała przyjaciółka.
Że nazywam Os’a zdrobniale 'Ostrich’!

Obie były zdumione Bożym poczuciem humoru.
Czasami nie wierzymy w to, że Bóg może mówić przez innych, aby zachęcać czy nawet rozśmieszać nas w cudowny sposób. Bóg chce zademonstrować Swój pełen miłości, a nawet lekkości humor, w Swej relacji z nami. Rozwijaj swoją intymną więź z Bogiem i doświadczaj Go w bardzo intymnych aspektach twojego życia. методы поисковой раскрутки сайта

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.