TGIF_31.12.07 Kosz prezentów z Nieba

Today God Is First

Logo_TGIF2

I zaręczę cię z sobą na wieki; zaręczę cię z sobą na zasadzie sprawiedliwości i prawa, miłości i zmiłowania. I zaręczę cię z sobą na zasadzie wierności, i poznasz Pana.
Hosea 2:21-22

Moja żona poznała Jezusa w miejscu pracy, gdzie jej szef poprowadził ją do modlitwy o przyjęcie Jezusa. Miała 29 lat i żadnego pojęcia o tym, kim Bóg jest. Była samotną profesjonalistką, która zawsze miała jakiegoś chłopaka. Gdy Chrystus wszedł do jej życia, zaczął stopniowo zmieniać ją w bardzo szczególny sposób w dziedzinie jej związków. Kiedy zaczęła swoje pierwsze
studium biblijne, przeczytała z siódmego rozdziału ewangelii Mateusza o tym, że jeśli o coś poprosi to otrzyma to (Mat. 7:7). Następnym wersem w tym studium był Psalm 46 i wiersz 11: Uciszcie się i poznajcie, żem Ja, Bóg.

Pan zaczął jej pokazywać, że On chce zostać jej mężem. Po dwóch i pół roku bez chłopaka, prosiła Pana, aby pokazał jej jak zakochać się w Nim. Jakiś czas później otrzymała telefon z pytaniem, czy nie mogłaby się wybrać na trzydniowy wypoczynek. Instynktownie wiedziała, że Bóg odpowiada na jej modlitwę. Pan pokazał jej, że może mieć równie intymną więź z Nim, jak ze swoim mężem. Myślała sobie, że to dziwne, tak jak większość myślałaby o tym. Niemniej jednak Bóg zaczął demonstrować jej taki poziom intymności, o którym nigdy nie sądziła, że to możliwe.

Walentynki to był dzień, który zazwyczaj pozostawiała małżeństwom, aby
sobie je obchodzili. Tym razem jednak jej kościół przygotował walentynkowy obiad. Czuła, że powinna pójść sama. Faktycznie wiedziała, że Pan jest jej eskortą. Ponieważ zdecydowała się nie przyjmować zaproszeń na randki, aby rozwinąć głęboką więź z Panem, nie otrzymywała już więcej w prezencie perfum. Pomyślała sobie: „Panie, wiem, że nie wysłałbyś mnie na walentynkowe przyjęcie nie dając mi prezentu”. Tego dnia było na przyjęciu losowanie i Angie wygrała w prezencie kosz pełen perfum.

Przy innej okazji, poszła sama na przyjęcie w firmie. W tym czasie była uważana za dziwaczkę ze względu na zdecydowane stanowisko nie umawiania się na randki. Często żartowała:, „Gdyby nie masaż pleców, nigdy nie byłby mi potrzebny mężczyzna” (Musicie wiedzieć, że bardzo lubiła to powiedzenie.) Tego wieczoru wygrała prezent w postaci darmowego masażu. Jej przyjaciółki patrzyły na nią i mówiły: „Jak ty to robisz?”

Intymność z Bogiem nie jest bajeczką, którą Bóg drażni nas z Biblii. On rzeczywiście pragnie intymnej więzi z tobą i ze mną. Proś Boga, aby objawił ci Siebie w osobisty i intymny sposób. On pragnie to robić.

продвижение

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.